Леді водії фургонів застрахувати дешевше

Протягом багатьох років, образ? Білий фургон Man ‘переслідував шляху і роздоріжжя Британії. Насувається присутності білий фургон в дзеркало заднього виду припустив, що водій, ймовірно, буде чоловіком, трохи агресивний у своїй Roadcraft навички і ймовірно, в поспіху. Тепер, статистика звертаються це помилка з ніг на голову – тепер більш ніж на третину комерційних драйверів Великобританії ван жінки, згідно з результатами опитування, проведеного AA.

Жінки, як правило, платять менше страхових премій, ніж їх колеги-чоловіки, як страховики вважають їх нижче? Ризик ». Жінки в їх двадцятих платять в середньому дев’ять відсотків нижче страхових премій, ніж чоловіки того ж віку. Те ж саме вірно для бусів страхування, спеціалізовані магазини пропонують більш низькою комерційної ван страхування серед жінок. Статистика неодноразово показували, що жінки-водії (будь то автомобіль або фургон) їздити обережніше, ніж чоловіки і, менш імовірно, мають серйозні інциденти на дорозі. Претензії жінки, більш імовірно, щоб бути для незначних ударів і подряпин, а не дорогі списань. В результаті, такі компанії, як Колеса Шейли й інші страховики пропонують більш низькі фахівця премії за жінок-водіїв, вважаючи їх краще, довгострокові клієнти, які мають менше шансів висунути претензії.

Так чому раптове зростання числа? Білий фургон дівчину? Є кілька причин для зростання числа жінок-водіїв фургонів, не в останню чергу збільшення числа жінок ведуть власний бізнес, з використанням дрібних і середніх фургонах для повсякденного використання в бізнесі. Жінки не купують фургони для своєї жіночності – вони купують їх в якості звуку інвестиції бізнесу, які є практичним, ефективним і може допомогти їм зробити свою роботу з мінімумом суєти. Жінки відіграють провідну роль у сфері малого бізнесу, такі як харчування, організація заходів та кур’єрські послуги і всі ці професії вимагають перевезення обладнання, яке буде важко в нормальному сімейного хетчбека.

Це виглядає не так уже й важливо, комерційного фургона відреагував на збільшення числа жінок водіїв фургонів, зробивши їх транспортних засобів, що вони вважають більш привабливими для жінок-водіїв. Підсилювач керма, кондиціонер і фантазії диски все більш широке поширення в нових моделей фургонів. Але можна стверджувати, що ці доповнення звернутися до чоловіків і жінок, так що все зводиться назад до практичності знову – фургони набагато більш гнучкою і практичніше, ніж середній автомобіль. Це не просто бізнес-використання вони можуть бути поставлені на. У неробочий час, фургон також може бути спільна робоча конячка для середньої сім’ї, несучи все, від магазинів, великих предметів меблів і DIY до хобі обладнання, наприклад, дошки для серфінгу і каное. Саме ця здатність? Багатозадачності “, який звертається до жінок і тому фургони стають набагато більш популярним серед жінок-водіїв.

Згідно реєстрацію транспортного засобу дані за 2000 рік, один з 10 водіїв приватних мікроавтобусів Великобританії є жінка, і в останні дев’ять років ця цифра, безумовно, надасть збільшилася. Дешеві страхування ван дав жінкам більш широкий вибір в типі машин їздять і появою інтернет-сайтів порівняння зробити його легше, ніж коли-небудь для жінок ван водіям знайти за розумними цінами комерційного страхування фургона.