Кінцева інвестицій Лью Nason

Візуалізуйте це: ви обідаєте в улюбленому ресторані. Сидячи за столом поруч з вами п’ять легенди Уолл-стріт … Уоррен Баффет, Бенджамін Грем, Філ Фішер, T. Rowe Price і Джон Темплтон. Ви підслухати ці п’ять відомих експертів інвестиційних говорити про локально створена компанія, яка стоїть на порозі безпрецедентного зростання, протягом найближчих шести місяців. Компанія має виняткові лінії конкурентоспроможну продукцію, яка користується попитом у споживачів. Ця компанія також має дуже низькі витрати і дуже високого прибутку. Крім того, вони відомі й шановані в їх співтоваристві. Ці п’ять фінансові лідери вважають, що всі ці компанії необхідно, щоб знайти трохи більше грошей, щоб вкладати кошти в додатковий маркетингу і продажів підготовки для своєї команди продажів. Вони єдині у своєму переконанні, що, якщо ця компанія вклала у підготовку цього, компанія може і буде подвоїти або навіть потроїти свій прибуток протягом наступних шести місяців.

Скільки грошей ви готові інвестувати?

Якщо у вас була можливість подвоїти або потроїти свої інвестиції протягом найближчих шести місяців, скільки б ви інвестувати? Це 100% до 200% віддачу від своїх інвестицій.

Тепер уявіть собі таке: Як ви слухайте далі, ви вражені, виявивши, що ці Уолл-стріт “ділки” насправді мова йде про вас і вашому бізнесі. Вони дуже здивований, що ви не дізналися ваші потенційні надзвичайні зростання продажів. Вони вважають, що для невеликих інвестицій усього $ 1500 ви можете збільшити ваші продажі як мінімум на $ 30 000 протягом найближчих шести місяців. Це мінімальний дохід у 20 разів ваші початкові інвестиції, або 2000% прибутку! І це тільки початок!

Ці п’ять фінансових легенди закінчити свою вечерю і покинути ресторан. Ви залишаєтеся сидить там, думаючи, оцінки та розгляду, що вони говорили кілька хвилин тому.

Ви власник вашої компанії, будь ви в полоні або незалежного агента? Зростання вашої компанії залежить виключно від вашого прийняття розумних рішень про інвестування в маркетингу і продажах навчання? Чи питання про інвестування в маркетингу і продажах навчання, яка довела, щоб взяти вас від середнього виробника до багатомільйонних виробником продажів?

Чарльз “Величезний” Джонс пояснює: “Ви повинні мати мужність, щоб прийняти правильне дію. Якщо ви збираєтеся вдарити HomeRuns то ви повинні підійти до пластини. Ви не можете аналізувати кажани і качки стилів назавжди. Ви повинні знайти в собі мужність, щоб вжити заходів. ”

Наполеон Хілл сказав: “Ніщо не працює краще, ніж належну дію!”

Протягом багатьох років ви збираєтеся витрачати тисячі доларів в часі, реальні гроші і реальні зусилля, всі вкладено в будівництво вашого страхування і фінансових послуг. Чому б не дізнатися, як це зробити найбільш економічно ефективним, прибутковим способом? Зробити інвестиції сьогодні, щоб дізнатися маркетингу страхування життя, розвідка, призначення, і стратегії продажів, що провідні агенти, проектувальників та інших фінансових фахівців схвалити і використовувати?

Вирішити, чи варто витрачати гроші на продукт або послуга може бути ускладнене. Ви повинні визначити, чи є покупка, яку ви збираєтеся зробити це економічно або інвестицій.

Вартість – сума, сплачена, ціною; втрати, жертви, або штраф

ІНВЕСТ – проводити або використовувати для майбутньої користі

Якщо ви визнаєте ваші потенційні надзвичайні зростання продажів, і мати мужність діяти у ваших інтересах зараз, то припинити відкладати та інвестувати в “передній край” життя маркетингу страхування і тренінгам продажів у нашому …

Фінансового консультанта завантаження ‘знайдено гроші Management ™ табір

це дводенний, жива фінансових навчальний табір радник з:
‘Допомоги сім’ям у … жити вільно від боргового тягаря і по-справжньому багатих!

розташування
Country Inn & Suites,
70 підприємств шляхом, Хірам, штат Джорджія, 30141
770-222-0456
(30 миль на захід від Атланти, штат Джорджія)

Ваші інвестиції тільки …
$ 1487.00

“Спасибі за все. Я написав більш $ 270 000 з премій зі страхування життя протягом останніх двох місяців, так як участь у навчальному таборі в грудні … Свобода Equity Group попросила мене зробити телеконференцію, щоб пояснити, як я досяг цього різкого збільшення моя справа. Я буду рекомендувати вашу систему і Boot Camp кожному за викликом “.
Ренді Дельф – у (група свободу капіталу)

“Я провів тисячі на інших системах і навчальні табори. Вартість цього Boot Camp була мінімальною в порівнянні з вартістю отримав. Відмінно! Відмінно! Відмінно! Добре стоїть час і гроші!” Джанет Рікер, RFC – TX

“Я поклав великі гроші для участі в інших навчання на заході, це було добре, але ваш матеріал ‘надмірно’. Спасибі!”
Філ Calandra, RFC – Г.А., (пропущений член команди Фортуна)

“До цих пір найбільш корисною частиною знайдено гроші Boot Camp, управління був вплив ‘Лью Live”, який, ймовірно, ніколи не може бути зведене до чорнила на папір в ручному Почувши спонтанний потік питання з проханням -. Прогресивної послідовності одне питання за іншим керівним клієнту виявити / визначити свою власну біль, щоб мати їх сформулювати його, а не мене, має неоціненне значення! ”
C Рона. Портер, RFC, ЧСЧ, FMM – CA, (див. статтю)

Важливе повідомлення: Ми є однією з небагатьох страхових маркетингу та організації продажу навчання, яке відповідає всім 15 критичних точок у статті … Як вибрати кращі системи та Тренінги з продажу! У нас є документально повноваження і перевірені багаторічною історією успішної допомогою агентів, консультантів і проектувальників, щоб досягти вершини рівнів своєї професії. Всі радника відгуки та історії успіху на цьому сайті, знаходяться реальні люди. У нас навіть є відео відгуки від консультантів, які відвідали наші живі події навчання! У нас також є схвалення від деяких з найбільш шанованих і успішних лідерів в і з індустрії фінансових послуг. Крім того, ми є членом з доброю репутацією Icop, тим краще і Інтернет Бюро Better Business Bureau метро Атланти. У нас є документована історія шанування всі наші обіцянки і гарантії! Ми також надали Вам посилання на резюме Лью і “преси”, так що ви можете дізнатися більше про нас, і переконатися, наші повноваження.

© 2007 Лью Nason, RFC, ФММ, LUTC Випускник – Всі права захищені
Лью Nason, з синами Джеремі Nason і Уїлл Nason є засновниками Магазин Страхування Pro ® і творці … Знайшов Money Management ™ Розширений Страхування Життя Система збуту … Саме схвалив і успішного життя Страхування розвідки і системи продажів для сьогоднішніх Страхування професійної! Лью допомагав агентам і консультантам для досягнення довгострокового успіху в індустрії фінансових послуг протягом більше двох десятиліть. Його унікальну перспективу, про те, як по-справжньому допомогти клієнтам, дозволили десятки агентів і консультантів досягти вершини рівнів своєї професії. Відвідайте його веб-сайті www.insuranceproshop.com або зателефонувати йому безкоштовний @ 877-297-4608.