Кілька фактів про страхову компанію AIG

Страхова компанія AIG, яка є дочірнім підприємством Групи American International, є світовим лідером у галузі міжнародного комерційного сектора. Ця компанія має різні філії в більш ніж 100 країн, що надають різні послуги, такі як страхування майна, управління активами, а також придбати кредити.

AIG втратила їх попиту високе значення страхування, в минулому. Тим не менше, тепер вони почали відновлення які організовуватимуть важливі розпродажів звертаючи особливу увагу на знову повертає собі місце в якості домінуючої страхової компанії. Акціонери помітив ціни на акції, що підноситься більш ніж на 90% і в даний час починає стабілізуватися.

Має AIG дізнався будь-який урок зі своєї історії? З іншого боку, якщо у вас з ними пов’язано, ви витягли якийсь урок? Наступні речі можуть бути корисні для аналізу страхової компанії AIG

Репс продажу страхових планів надаються AIG страхова комісія попиту приблизно від 20 до 30% в порівнянні з іншими конкурентами. Щоб придумати, AIG страхова компанія продовжує намагатися піднятися в чартах, щоб отримати перше місце. Вони керувалися у своїх старий трюк, який впливає деякі страховики, і індукує фінансового падіння для багатьох інших.

AIG намагається піднятися вгору

AIG здійснив одну з найсерйозніших загадки в галузі. Піднятися на страховому ринку, найпростіший метод, щоб купити бізнес. В умовах конкуренції на ринку страхування, AIG потрібно мати велику силу повторень продаж своєї продукції, тільки щоб залишитися або стати лідером галузі. Іншими страховими компаніями, як Метрополітен опера, Нью-Йорк лайф, а інші наполегливо трудиться, щоб перейти вперед на ринку з великою кількістю агентів, а також ці агенти можуть запропонувати низькі тарифи, щоб піднятися вище.

купівля бізнесу

Миттєвий спосіб стрибати вгору і піднятися вище для страхової компанії є купівля бізнесу. Страхова компанія повинна спробувати дати стільки клієнтів, щоб отримати більше страхових полісів повинні бути продані, і турбота про те, коли після цього претензії повинні бути видані. Вони йдуть вниз з агентами, які вимагають підвищення комісій, найнижчі ціни на довгострокові страхові та враховуючи, що вони представляли найдешевші страховки.

AIG страхування все ще купують бізнес, зрештою і внутрішніх потрясінь падіння. Якщо ви бачите, телебачення і ви будете спостерігати афілійовані компанії, що надає термін страхування за цінами до 60% нижче, ніж в інших компаніях.

AIG була поліпшити?

Якщо вам трапиться побачити дрібний шрифт, ви помітите, що AIG завжди згадується в якості страховика. Хороший спосіб для AIG страхування є страхування обійти представників, і до цих пір присоски споживачів. Невеликий поворот, але все ж це частина бізнесу.

Продаж страхових клієнтів страховий агент повинен описати правильний план і праведні компанії. Існують сотні життя і медичними страховими компаніями надання планів майже в кожному місті. Якщо АІГ страхова продають на високі комісійні ставки, вони, ймовірно, роблять те, що вони не повинні робити.