Кілька порад про авто страхування в Коннектикуті

Авто страхування призначено для захисту водія та транспортного засобу. З одного автомобіля в рух від одного приводу в комерційних цілях, в декількох драйверів для декількох машин, авто страхування буде захищати не тільки пасажирів і транспортних засобів, але відповідальність господарюючого суб’єкта.

Автострахування в Коннектикуті конкурентоспроможні і це завжди гарна ідея, щоб побачити, якщо ви можете заощадити трохи грошей. Деякі компанії не пропонують Дону комерційного страхування, в той час як інші, які пропонувати його тільки для дуже високими темпами у зв’язку з ризиками.

Знайти компанії, які пропонують Автострахування в Коннектикуті по самій вигідною ціною і з краще висвітлення не є легким завданням. Визначень найкраще буде змінюватися від компанії до компанії залежно від конкретних потреб групи чи бізнесу, який потребує охоплення.

Для вибору кращого Автострахування в Коннектикуті рекомендується, що ви повинні ходити по магазинам навколо і отримати порівнянні лапки, як одна з початкових способів заощадити гроші. Інститут страхової інформації рекомендує, щоб ви отримаєте принаймні три цитати. Порівняння цін є найшвидшим способом, щоб вибрати найкращий. Інтернет є більш зручний спосіб використання сайт страхової порівняння. Ці веб-сайти, які не не уявляють собою єдину компанію. Як правило, потрібно всього лише заповнити одну форму онлайн-запиту цитати, які потім поширюються в різних агентів і компаній, які працюють у вашому регіоні, і боротиметься за свій бізнес. Таким чином, ви отримаєте кілька різних котирування назад.

Є кілька кроків, щоб знайти кращий Автострахування.

1. Розглянемо автомобіля ви страхуванні. Якщо ви знаєте, ваші ставки будуть дорожче через вашого високого ризику, подумати про перехід на дешевший автомобіль поставити на страхування.

2. Дослідження знижки, які ви можете претендувати на отримання на свій страховий поліс. Якщо ви молодий водій, дивитися в компанії, щоб побачити, якщо вони пропонують хороші знижки студент знизити премію.

3. Подивіться на великі компанії в Коннектикуті, що більш важливо, перевірити деякі з ваших місцевих страхових компаній, а також. Часто деякі страхові компанії буде задовольняти високим ризиком драйверів, тому переконайтеся, що порівнювати принаймні п’ять різних компаній.

4. Якщо ви зможете змінити (або вже є), щоб старий транспортний засіб, який не зажадає всеосяжного і зіткнення, отримати політику з державою необхідного охоплення. Не приймайте це за тільки проведення необхідного охоплення на всіх транспортних засобах, якщо ви під застрахувати свої транспортні засоби, які повинні мати всеосяжний і зіткнення, це тільки погіршить ваше фінансове становище, і ви повинні бути залучені в на вині аварії.

Великі компанії, дасть вам фінансову стабільність, але вони не завжди буде пропонувати охоплення, що вам потрібно і не буде у них завжди є за найкращою ціною.

Коннектикут закон штату вимагає мінімальних тілесних ушкоджень відповідальності межах $ 20000 за постраждалий до в цілому $ 40000 за аварію, і матеріальний збиток Страхування відповідальності з мінімальною межею $ 10000. Це базове покриття часто називають 20/40/10 охоплення 20/40 UM межі.