Кілька питань, щоб обміркувати, якщо виїзду за кордон

Як літо підходить до нас, кілька порад приділяється відпочиваючим, щоб допомогти їм бути корисним і напруга безкоштовний відпустку.

Часто страховики нагадують мандрівників, особливо тих, які направляються за кордон, переконайтеся, що вони добре підготовлені і озброєний достатнім страхування подорожей.

Досвід в минулому, однак, показують, що, незважаючи на це багато мандрівники в кінцевому підсумку з дуже сумним казки розповідати.

На початку року опитування припустив, що менше людей їдуть за кордон на свята, почасти тому, що багато з них були сильно постраждали від кредитної кризи, поряд з тими, хто, можливо, був або стикаються з втратою робочих місць. Напружених бюджетів і борги також є чинником, який бачив кілька відвідувачів свята необхідності переосмислити свої плани відпочинку і призначень.

Але є також і тих, хто вибирає, щоб мати тихе літо, будинки, просто тому, що вони хочуть бути обережними з їх витратами і плисти через фінансову кризу практично без неприємностей.

Бажаний святом

Тим не менш, сотні відпочиваючих не буде відправитися за кордон незалежно від того, яка ситуація економіки чи перспектива. Існує нічого поганого в тому, мрії про відпочинок, особливо після роботи протягом декількох під турбулентним кліматі як рецесію. Але головне, повинен бути впевнений, одне не ускладнювати свій фінансовий стан в кінці дня.

Цього літа, як раз коли існує значне падіння в числі тих, хто збирається за кордон на відпочинок, багато хто з тих, які вирішили відвідати екзотичні сцени всередині країни повинні прагнути, щоб переконатися, що вони мають дуже найкращим чином. Маючи хороший перерву, таким чином, не тільки про поїздки за кордон, а й робить найкраще свій час при мінімізації ризиків і витрат.

Водіння у відпустку

На тлі збільшення викидів зелений кампанії будинку виступали за менш подорожей повітря. І деякі мандрівники відповідають або вибравши не виїжджати за кордон, скоротити їх пробігу або шукати альтернативні способи пересування, які створюють менше загрози для навколишнього середовища.

Автомобілі легко варіант не тому, що вони не виділяють газ і забруднюють навколишнє середовище, але так як вони можуть бути використані таким чином, що вони стають менш забруднюючої речовини. Автомобіль страховики мають останні намагався закликати зеленого водіння, перераховуючи способи її досягнення і численні переваги в ньому, в тому числі економія на вартості палива. Крім того, є зелене паливо, яке може ефективно зайняти місце нормальне палива.

Вибір автомобілів як засіб подорожі в місць відпочинку принесе користь як економічно, так і екологічно, як це економить витрати і знижує ризик забруднення навколишнього середовища. І принаймні 3,4 мільйона чоловік Британії хочуть приймати свої автомобілі у відпустку цього літа.

У той час як цей препарат на вищих рівнях ми повинні поставити і розглянути низку питань. Скільки людей знають про правила, що регулюють водіння в країнах, які вони планують відвідати? Скільки однаково розуміють, що вони повинні перевірити їх страхування автомобіля? Водіння у Великобританії не так, як це у Франції або США і т.д. Відпустка або туристичну водії повинні бути в курсі всіх відмінностях і прагнуть дотримуватися правил країни перебування як краще, як вони можуть.

Хоча можна мати повне покриття автомобіля, як тільки бере свій транспортний засіб на чужину політики автоматично знижується. Як правило, перш ніж відправитися одній, як очікується, перевірити зі своїм страховиком знати рівень охоплення у них буде і що робити у випадку, якщо щось піде не так.

Це набагато краще витратити багато грошей на підготовку адекватного перед від’їздом додому, ніж нарватися на серйозні проблеми в той час як за кордоном і погано підготовлені до правді в очі.