Кур’єр страхування прямі або непрямі витрати

Очевидно, що кур’єр страхування є дуже важливим для кур’єра бізнесу, пропонуючи захист від небажаних аварій і втрат, які можуть виникнути під час роботи кур’єром бізнесу. Вартість отримання страхового поліса кур’єром може бути відносно високим – хоча є способи знизити їх до певного моменту – і це стало одним з основних чинників, вартість кур’єрської бізнесу. Останнім часом деякі кур’єрські компанії почали стягують зі своїх клієнтів безпосередньо для оплати кур’єрських страхування. Це почалася дискусія серед експертів кур’єром бізнесу від того, зборів кур’єр страхування слід розглядати прямі витрати (стягується безпосередньо клієнтам як частина доставку й обробку вартість) або непрямі витрати (вважаються накладні витрати оплачуються компанією кур’єра себе). Є кілька точок зору, щоб виправдати обидві теорії, і обидва подання добре для бізнесу. Проте, ви можете об’єднати ці дві інтерпретації і зменшити свою частку зборів кур’єр страхування в той же час.

Ясно, що існує три види кур’єрських страхування: страхування транспортних засобів, товарів в дорозі страхування та страхування цивільної відповідальності. Які прямі і непрямі витрати? Давайте розглянемо ще один крок за один раз. Страхування транспортних засобів, безумовно, непрямі витрати. Це витрати, які повинні бути сплачені вашої кур’єрської компанії для того, щоб захистити свої активи. Ви можете додати це у ваших накладних витрат, яка в кінцевому підсумку буде частина вартості факторів, які враховуються при визначенні істинної вартості доставки. Товари в дорозі страхових зборів прямі витрати напевно. Деякі кур’єрські компанії пропонують страхування як додатковий сервіс для своїх клієнтів, дозволяючи їм вибирати, щоб застрахувати або не страхувати своє поставленого товару, коли вони підписують супровідними документами. Таким чином, ваші клієнти платять товарів в дорозі страхових внесків безпосередньо, і вам не доведеться витрачати річ. Звичайно, страхування цивільної відповідальності є непрямою вартості, а також, так як він захищає Ваші інтереси. Ви можете додати його в якості частини вашого накладні витрати з пересилання, або просто покласти його в якості частини загальної вартості експлуатації Вашої компанії.

Знаючи, як поводитися з вашої витрати кур’єром страхування важливо, тому що це вплине на вашу вартість поставки і, звичайно, кількість ваших клієнтів повинні платити, щоб їх поставлений товар. Кур’єр бізнес є одним з найбільш конкурентоспроможних сфер бізнесу в ці дні, і що мають всебічні і надійні транспортні послуги за доступними цінами мають вирішальне значення для успіху вашого бізнесу кур’єром проти змаганнях. З сортування ваші витрати кур’єром страхування належним чином, і додавання їх уважно, щоб ваші накладні витрати, ви зможете отримати найкраще поєднання вартості і в кінцевому рахунку виробляють більш низькі витрати доставки. Таким чином, ви можете запропонувати своїм клієнтам послуги високої якості доставки при низьких – або принаймні доступним – ціни. Ваші клієнти також будуть мати свободу, що їхні товари відвантажені з або без страхування, збільшуючи як ваш авторитет і задоволеності клієнтів у той же час.

Крім даної схеми витрат, є кілька інших комбінацій ви можете використовувати, щоб керувати своїми витратами кур’єром страхування. Все, що вам потрібно зробити, це оцінити ваш бізнес, а також ваших клієнтів належним чином, щоб отримати кращий з можливих схем управління вашими витрати кур’єром страхування.