Критичні охоплює якоїсь хвороби-факти

Критичні охоплює хвороба є дуже популярним видом страхування. Опитування показують, що багато людей страждають від критичних захворювань, не доживши до 65 років. Якщо у вас немає критичних охоплює хвороба, ви повинні розглянути можливість отримання однією. Критичні охоплює хвороба може допомогти вам вийти з можливих проблем у майбутньому.

Маючи страхування критичних захворювань є хорошим захистом для майбутнього. Ваша сім’я може почати відчувати себе безпеки з цього моменту, ви повинні трапляється, падаєте в критичному стані в майбутньому. Критичні страхування хвороби як правило, платить одноразовою виплатою, якщо вам поставили діагноз конкретної хвороби прийнято критичного страхову компанію хвороби. Щоб бути на безпечній стороні, коли ви отримуєте критичний політики хвороби, ви повинні виявити всю медичну історію, щоб ваші страховиками.

Ваші критичні захворювання страховики повинні знати ваші медичні минулому повністю. Як тільки ви зробите претензії, ви можете бути впевнені, що вони будуть робити деякі дослідження про вашу медичної історії, перш ніж вони нагородить вас одноразової виплати. Саме тому більшість компаній критичних страхування хвороби може зайняти близько трьох місяців, перш ніж зробити виплату. Ці гроші повністю обкладається податком, і немає ніяких обмежень про те, як ви можете використовувати його. З іншого боку, страхування критичних захворювань також може відмовити вам у виплаті.

Критичні страхування хвороби зазвичай відмовляє у виплаті, якщо ви страждаєте від хвороби знайдено в його список винятків. Найбільш поширеними формами є винятками: ВІЛ / СНІД, наркоманії, самостійної завдані травми та інші. Більшість критичних захворювань компаній страхування включають ці винятки на їх політику. Тому ви повинні ознайомитися з політикою уважно, перш ніж підписати. Якщо ви страждаєте від такої хвороби, то ви могли б мати право відмовитися від отримання критичних охоплює хвороба.

На щастя, Асоціація британських страховиків прийшла в голову геніальна ідея. Вони підняли критичного захворювання вони покривають від 35 до 140. Роблячи це, люди, можливо, отримали більше впевненості на страхування критичних захворювань. Очевидно критичної хвороби страхування компанії взяли до уваги багато відхилив вимоги і скорегували свою політику критичного захворювання. Ви повинні знати, що для цього типу критичного охоплює хвороба, премії вище.

Крім того, перш ніж приймати критично охоплює хвороба, страховики будуть просити вас важливі питання. Вони можуть попросити вас, якщо члени вашої родини страждають від конкретної хвороби. Якщо ваша відповідь позитивний, вони можуть відмовити вам у критичній охоплює хвороба або навіть змусити вас пройти медичне обстеження. І тільки після того, як уважно подивитися на результати, які вони вирішать дати вам покривати чи ні. Вони навіть можуть підняти розмір премії оплати. Таким чином, якщо ви приймаєте, щоб приймати відповідальні охоплює хвороба від страхової компанії, що ви повинні переконатися, що всі умови, які згадані на папері.

Крім того, страхування критичних захворювань зазвичай робить виплати 28 днів після виникнення вимоги, якщо ви все ще живі. Якщо раніше одноразова нагороджений, ти помреш, найбільш важливих компаній страхування хвороби дати гроші спадкоємцем, наприклад вашу дружину чи дітей. Гроші не замінять когось, але можна з упевненістю пом’якшувати фінансову поломок, які можуть виникнути після того, як Ваша спроба.

Вибір критичних охоплює хвороба може іноді бути важким. Не поспішайте. Якщо ви ходите по магазинах і ви могли б знайти критичну охоплює хвороба, яка відповідає вашим потребам.