Критичні охоплює хвороба з юридичними і загальне

Критичні страхування хвороби було введено у Великобританії в середині 1980-х років. З тих пір відбулися значні зміни на страховому ринку. Все більше і більше компаній, що пропонують критичних охоплює хвороба почали робити свою присутність на страховому ринку. Таким чином, конкуренція створена і, як наслідок, критичне цін охоплює хвороба почала падати. Однак цінова політика може залежати від суми покриття ви можете або тип критичного полісу ви обрали. Отже, давайте поглянемо на один з найпопулярніших страхових компаній Великобританії, юридичного та загального характеру.

У відповідності з правовими і цілому, вони заплатили приблизно GBP 92100000 в критичних претензій хвороби. Точніше, з 1996 року, 394 000 000 GBP могли бути сплачені в якості претензій. Вони сказали, що вони також вважають, що їх асортимент може бути одним з кращих на ринку. Крім того, правова і генеральний зараз почав охоплювати 35 критичних умовах хвороби, близько 12 більше того, встановленим Асоціацією британських страховиків. Дивлячись на це, люди можуть бути притягнуті до покупки критичних охоплює хвороба з юридичними і генерал. Як правило, люди можуть мати тенденцію шукати компанію, яка може запропонувати економічно ефективні переваги.

Крім того, як і будь-який інший страхової компанії, юридичний і генеральний травні виплата обкладається податком одноразові після постановки діагнозу одного з 35 критичних захворювань протягом терміну дії поліса. Ця виплата разових може полегшити вам деякі фінансові труднощі шляхом погашення іпотеки, наприклад. Інші переваги може випливати, що платить за приватної медичної допомоги, одужання свята, що робить адаптацію до будинку або навіть збереження індивідуального або сімейного способу життя.

Юридичні та Генеральний секретар може класифікувати його критичні плану хвороби у двох різних категоріях: захист іпотечних і захисту сім’ї. Іпотечне Захист пов’язаним з ними критичним плани хвороба була набагато популярніше, ніж критична політики автономного хвороби. Ось деякі іпотечні політики захисту в поєднанні з страхування критичних захворювань. Іпотечне термін гарантії + критичних охоплює хвороба, зниження іпотечних термін гарантії + Критичні захворювання обкладинка, Іпотечне Критичні охоплює хвороба та іпотечних Зменшення Критичні охоплює хвороба. Що стосується плану захисту сім’ї, ось деякі приклади тієї чи іншої політики. Рівень термін гарантії + Критичні охоплює хвороба, Критичні охоплює хвороба, сімейні та особисті план за доходами (FPIP) термін гарантії + критичних охоплює хвороба (щомісячної допомоги), а також сімейних та особистих доходів План критичних захворювань обкладинка

Крім того, з деякими політиками, критичне охоплює хвороба для майбутніх або існуючих діти можуть бути автоматично включені. Ці гроші можуть бути використані для надання медичної допомоги хворим дитиною в той час як у здорових дітей можна було б дати необхідну підтримку в разі необхідності догляду за дітьми.

Як видно з вищевикладеного, юридичні та генеральний можуть пропонувати вам безліч переваг, коли ви купуєте критичних охоплює хвороба або будь-якого іншого типу страхового поліса. Але є тисячі страхових компаній у Великобританії, з яких ви можете вибрати. Вони можуть бути більш економічно ефективним. Проте, щоб отримати краще критичне охоплює хвороба може залежати від того, як ви бачите продукт. Низька ціна на зазначених критичних захворювань політику, може бути привабливим, але ви могли б у кінцевому підсумку отримати політику, яка не може бути в змозі реагувати на ваші потреби в майбутньому.