Критичні охоплює хвороба – ви можете обійтися без нього

Візьмемо, наприклад, те, що вони назвали б звичайна сім’я. Мама, тато, двоє дітей. Вони управляли цілком комфортно з татом бути годувальником у постійну роботу і мама догляд за будинком і дітьми. Вони тільки що купив караван і планували прийняти його до Франції для їх наступного відпустки. Життя було панорамування чудово, з дітьми оселилася в початковій школі і жив в області протягом десяти років або близько того, у них було багато друзів і досить хорошу соціальне життя.

Чоловік Джон страждав головні болі протягом тижня або близько того, але придушити його до метушаться занадто багато. Якщо це не найкращий варіант, він піде вперед і звернутися до лікаря, але він, здається, не про що турбуватися. Одного вечора, після того, як самий звичайний день, Джон був нагорі читання казки на ніч дітям, перш ніж для душу. Коли він не наново з’явитися через деякий час, його дружина вискочила подивитися, що відбувається. Вона знайшла його звалився на підлогу в спальні. Він, очевидно, прийняв душ і був готовий спуститися ще раз, але виявився повністю неживим.

Швидкої допомоги отримали там швидко і протягом декількох хвилин парамедики сказав їй, що він переніс інсульт і був дуже хворий, і це може бути небезпечно для життя. Сусіди приходили дивитися за дітьми і пара були доставлені до лікарні. На щастя, Джон жив, хоча у нього було більше двох місяців у лікарні до переведення в реабілітаційний центр, щоб навчитися ходити. Зрештою він почав ходити з допомогою палиці, ми сказали, що він не зможе працювати знову.

Схоже, що один з п’яти чоловік, ймовірно, страждають критичного захворювання, поки вони все ще перебувають під пенсійного віку. У той час як удари незвичайне у молодшій віковій групі, завжди є ризик.

Вони були обізнані про необхідність страхування. Вони вивезли страхування життя для Джона, як годувальника, коли вони вперше створили вдома разом і отримали свої перші іпотечні. Якби вони і вилучений з критичних охоплює хвороба, вони б отримали здорове одноразово протягом декількох тижнів підтвердження його інсульту. Тоді можна було б мали достатньо грошей, щоб впоратися з покупкою речей, щоб зробити речі простіше. Іван отримав дострокову пенсію і різні виплати уряду, але речі були боротьба і його дружина стає все важче справлятися з родиною в той час як вимоги Місце у неповний робочий день, щоб допомогти фінансово.

Їх життя було суттєво змінилася, і в той час як критичний охоплює хвороба не зупинити ці речі відбуваються, це робить його набагато легше впоратися, якщо немає ніяких фінансових проблем. Те, що вони могли б очікувати, якби у них була ця кришка, було одноразово, яка не обкладається податком, на момент постановки діагнозу. Як правило, це буде в межах 125 000 до 200 000 фунтів – цієї суми погодився, коли вивезення політики. Яке відмінність це зробило б. Така кришка здається просто додаткові витрати, коли ви працюєте поставити вдома разом і ростити дітей, – але хіба можна обійтися без нього?