Кращі поради щодо купівлі страхування життя

Крім вибору правильного типу політики, ви також повинні розглянути суму покриття, ви будете вимагати, а також довжину вашої політики, щоб переконатися, що ваш партнер або сім’я знаходяться під захистом тих пір, поки вони потрібні .

Щоб дати вам руку допомоги, ось коротке керівництво тип покриття може знадобитися, якщо ви купуєте будинок або шукаєте додаткову фінансову захист для ваших близьких.

Потрібно страхування життя, щоб покрити іпотеку?

Ваш іпотечний, швидше за все, найбільших фінансових зобов’язань ви завжди будете мати, щоб зробити. Так що якщо ви купуєте з партнером, варто переконатися, що, якщо відбудеться найгірше, щоб кожен з вас, не турбуватиметься про що мають додатковий фінансовий тягар дотримання виплат.

Якщо ви не впевнені в суму покриття вам потрібно, він, ймовірно, краще, щоб мати достатньо страхування в місці, щоб покрити суму ви запозичили у вашого іпотечного провайдера. Таким чином, ваш партнер завжди буде в змозі очистити боргу повністю. Не забувайте, що ваша політика також повинна тривати протягом усього терміну іпотеки.

Коли справа доходить до прийняття рішення про вид страхування, що вам потрібно, один з найбільш популярних варіантів є рівень термін страхування життя, особливо якщо у вас є інтерес тільки для іпотеки.

Простіше кажучи, рівень термін страхування життя зазвичай забезпечує грошові суми, якщо претензія пред’явлена ​​протягом терміну вашої політики. Так що якщо у вас є запорука £ 200,000 якій ви погодилися виплатити більше 25 років, ви можете вивезти 25-річного терміну рівні політики, з гарантованої суми £ 200 000. Це означає, що ця політика буде виплатити £ 200000 в якості грошових суми, повинна бути успішною претензії, висловлені в ході 25-річний термін дії страхового поліса.

Крім того, якщо ви вибрали погашення іпотечного кредиту, це може бути, варто прислухатися зменшенні терміну страхування життя.

Як випливає з назви, із зменшенням терміну кришку грошову суму ви отримуєте зменшується відповідно до ваші платежі по кредиту протягом терміну вашої політики. Це основна відмінність між зменшенням рівня і терміну. Беручи до уваги, зменшенні терміну політики завжди буде виплачувати раз досить готівкових грошей, щоб покрити ваші видатні іпотечні, коли позов був поданий, політичному рівні термін може забезпечити грошову суму, що це більше, ніж ваш іпотечний борг.

Коли справа доходить до порівняння цін на дві політики, ви зазвичай знаходите зменшенні терміну страхування життя є менш дорогою, ніж рівень термін страхування життя. І це просто тому, що грошові суми виплачується менше, і, отже, ризик того, що страхова компанія бере менше.

Потрібно страхування життя захистити фінансове майбутнє Вашої родини?

Чи замислювалися ви, скільки це коштує, щоб виховати дитину? £ 100 000? Більше?

Якщо ви думаєте про фінансові зобов’язання б ви залишити свою родину, якщо ви не були там, щоб підтримати їх, іпотеки, ймовірно, першим у списку. Але навіть якщо ваш іпотечний покрита існуючі поліси страхування життя, це також варто розглядати всі інші повсякденні витрати на проживання, так як вони швидко піднятися.

Просто використовуйте цю онлайн-калькулятор страхування життя, щоб отримати швидкий уявляєш, скільки покриття вам може знадобитися. Є ймовірність, що це буде більше, ніж ви могли б спочатку подумали.

Коли мова заходить про вибір політики, щоб допомогти захистити фінансове майбутнє вашої сім’ї, популярним варіантом є рівень термін страхування життя. Таким чином, ваша сім’я отримає одноразову готівкою, щоб полегшити фінансові проблеми вашої родини, ви повинні померти протягом терміну дії вашої кришкою.

Довжина вашого політика буде повністю заснований на ваших індивідуальних потреб і обставин, хоча багато людей вважають за краще брати кришку, щоб продовжитися, поки вони не вийдуть на пенсію, або поки їхні діти кидають школу чи університет.

Не забудьте перевірити свій кришкою повинен бути гнучким.

Оскільки це неможливо передбачити, що чекає в майбутньому, ви повинні регулярно перевіряти ваші кришки. Тим більше, що інфляція знизить купівельну спроможність грошей ви можете повернутися в майбутньому, і ваші обставини можуть змінитися.

Тому, перш ніж підписати на пунктирну лінію, не забудьте переконатися, що у вас є можливість збільшити або зменшити суму вашого кришку відповідно до ваших потреб.

Будь ласка, не забувайте, що ваш план не буде мати готівку у вартісному. І ви не будете отримувати одноразову суму готівкою, якщо ви припиніть платити премію.