Кращі поради, щоб зменшити ван страхування

Розмір має значення, коли мова заходить про отримання ван застрахована. Великі розміри двигуна більше страхових премій буде. Є цілий ряд речей, які ви можете зробити, щоб зменшити щорічні страхові внески на вашому фургоні.

1. Запитайте страхової компанії, щоб збільшити добровільне надлишку. Всі страхові носять добровільний надлишок застосовуються до них. Задаючи збільшити цю суму страхової премії буде зменшуватися. При зниженні надлишкового ви повинні бути залучені в аварії по вас, ви повинні платити більше, однак, якщо нещасний випадок вважається «не провина” страховики іноді можна бути відшкодовані за перевищення ви заплатили. Обговорити цей варіант зі страхової компанії, щоб побачити, берете ви цю опцію, щоб знизити премію.

2. Немає претензій знижки повинні бути оголошені. Більш перевіреної років водіння без претензій ви великі знижки будуть. Можна передавати ніяких претензій знижки заробив на автомобілях до ван страхування, не ходите по магазинах навколо, щоб отримати високі знижки ви можете. Захист ваших претензій немає знижки також можуть бути запропоновані страховиками. Це дозволяє зробити певну кількість претензій, перш ніж втратити знижкою. Захист ваших претензій не буде означати більш високі страхові внески.

3. Рух з причепом для перевезення вантажів чи устаткування для того, щоб проводити роботи є важливою необхідністю для деяких водіїв фургонів. Багато страхових компаній будуть пропонувати прикриття для причепів, включно з політикою, а інші ні. Обкладинка для причепів іноді тільки в якості додаткового обладнання. Важливо пам’ятати, якщо ви робите буксирування причепа або системи є забезпечення не перевищує гранично допустима вага. Якщо це так, і ви повинні зробити страхових випадків може виявитися, що ви порушили умови політики і не може отримати будь-якої оплати.

4. Страхові компанії будуть прихильно на водіїв, які беруть безпеки як їх фургон і його вміст серйозно! Зниження ризиків, зберігаючи ван в замкненому гаражі, коли він не використовується і встановлення сигналізації або іммобілайзери дозволить страховикам запропонувати вам знижки. Якщо ви виконаєте одне або декілька з цих страховиків сказати!
5. Кількість пробіг ви робите вплине на премії. Нижня річний пробіг може запропонувати нижчі витрати на страхування.

Незалежно від якого ван страхової компанії ви виберете для умов будуть застосовуватися до політики. Кожен страховик буде мати свої власні критерії, так що має сенс читати їх уважно, щоб переконатися, що у вас є правильний тип покриття у відповідності з вашим особистим і / або бізнес-потреб.

Крім того, що входить в комплексну політику також буде змінюватися між страховиками. Звертайте увагу на ті, які мають включено угод на речі, як витрати на юридичні послуги, розбивка покриття або короткої тривалості європейських кришку.

Для подальшого допомогти зменшити премії Ван страхування варто говорити страхові компанії, що ви ходите по магазинах навколо. Багато з них пропонують, щоб відповідати як для як котирування ви отримуєте від своїх конкурентів.