Кращі плани медичного страхування

Хочете знати, що найкращі плани медичного страхування і де їх можна отримати? Читайте далі …

Кращі плани медичного страхування

Кращий план медичного страхування є одним, який дасть вам велику вигоду за найменшу кількість грошей. Ось короткий виклад на плюси і мінуси здоров’я сьогоднішніх планів страхування.

відшкодування планує

Відшкодування плани початковий план медичного страхування, але все менше і менше люди купують їх у ці дні через їх високу премії.

* Pros – Ви можете вибрати свій власний лікарів і лікарень.

* Проти – Ви повинні заплатити $ 500 до $ 1000, перш ніж франшиза ваш страховик буде платити ваші претензії. Можливо, вам доведеться оплатити медичні рахунки самостійно, а потім представити ваші рахунки за відшкодуванням. Якщо ваш лікар плати більше ніж те, що ваш страховик вважає “розумним і звичайне” ви в кінцевому підсумку платити різницю.

ОПЗ

ОПЗ (Організації підтримки здоров’я) є найдешевшими і найменш гнучкі плани здоров’я.

* Плюси – Ваша доплата (сума, яку ви платите, перш ніж ваш страховик сплачує рахунки) дешеві, як правило, $ 5 до $ 10. Документи беруть участь набагато менше, ніж відшкодування план.

* Проти – Ви можете відвідати тільки лікарі протягом встановленого мережа лікарів. Ви повинні вибрати в мережі лікуючого лікаря який курирує ваше медичне обслуговування, і ви повинні отримати направлення від його або її звернутися до фахівця.

ОПП

ОПП (Основний постачальників організацій) є більш гнучкими і коштувати трохи більше, ніж ОПЗ.

* Плюси – Ваша доплата дешеві – $ 5 до $ 10. Ви можете відвідати в мережі фахівців без отримання дозволу.

* Проти – Якщо ви бачите немережевих лікаря вам доведеться оплатити рахунок і представити його на ваш страховик для отримання відшкодування. Ви також повинні заплатити франшизу або сплатити різницю між Біллом немережевих лікаря і що Білл мережі лікаря буде.

місце

POS-терміналів (точок обслуговування плани) є більш гнучкими і коштувати трохи більше, ніж ОПП.

* Pros – Ви можете відвідати немережевих лікар зі схвалення вашого лікуючого лікаря і все ще отримувати покриття. Ці плани пропонують більше профілактичної допомоги (медичні семінари, знижки оздоровчий клуб і т.д.), ніж ОПЗ і ОПП.

* Проти – Необхідно підібрати лікуючого лікаря для спостереження за Ваші послуги. Якщо ваш лікар первинної допомоги не схвалює вашого візиту в немережевих лікар, ви, можливо, доведеться представити законопроект лікаря і тільки отримують часткову оплату.

кращі ціни медичного страхування

Отримати кращу ціну на медичне страхування так само, як отримати кращу ціну на що-небудь інше – ви повинні порівняти ціни в магазинах. Самий простий і швидкий спосіб робити покупки для планів здоров’я, це піти в страховій порівняння сайті. Там ви зможете заповнити просту форму з вашими медичної інформації та вид страхування ви хочете, а потім чекати вашого лапки.

Деякі сайти навіть порівняння мають страховий експерт за викликом, які можуть відповісти на Ваші запитання за телефоном або через інтернет-службу чату. (Див. посилання нижче).