Кращі автомобілі для зниження витрат на страхування з

Коли справа доходить до оплати страхової премії автомобіля може дати вам дуже сильний головний біль, особливо якщо у вас є дорогий автомобіль, щоб застрахувати. І «дорогі» не обов’язково означає «дорогий». Ви можете їздити на дешевій машині, яка коштуватиме сотні доларів більше, щоб застрахувати, ніж великий позашляховик. Це може здатися нелогічним на перший, але ви повинні зрозуміти, яким чином страхові компанії ослів ризику для того, щоб знайти ідеальний автомобіль, щоб знизити витрати на страхування с.

Страхові компанії аналізувати набір елементів, що стосуються кожної марки автомобіля і модель, перш ніж дати вам цитату. Не можна сказати, що страхові компанії мають упередження проти певних марок. Кожен автомобіль аналізується і оцінюється, наскільки небезпечно, щоб застрахувати. Фактори, які впливатимуть страхового рейтингу автомобіля включають в себе: безпека пасажирів; пошкодження і травми балів; крадіжки ставок; витрати на ремонт. Ці фактори суттєво різнитися між автомобілем і всередині типів типів. Отже, давайте подивимося уважніше до цих елементів.

Безпеки пасажирів. Очевидно, що, якщо автомобіль має низьку безпеку пасажирів це буде дорожче, щоб застрахувати. Чому? Тому що страхова компанія, швидше за все, платити за травми пасажир (або водій) підтримуватиме в цьому автомобілі, і вони хочуть, щоб покрити свої ризики відповідно. Тому, перш ніж купити новий або старий автомобіль, потрібно якийсь час, щоб проаналізувати свої краш-тесту, і якщо вони низько навіть не потрудилися купувати його, якою б дешевою вона не була. Крім економії вашого життя ви також звільнити себе від високих премій з такою поїздкою.

Ушкодження і травми. Кілька аналогічних безпеки пасажирів, цей фактор також аналізує, скільки пошкоджень автомобіля, швидше за все, доставити іншим транспортним засобом, його пасажирами або інфраструктурі. Тобто, якщо автомобіль досить великий, щоб зруйнувати бетонну стіну або повної інший автомобіль, це було зіткнення з ним, ймовірно, буде більш дорогим, щоб застрахувати. Це досить часто іншій стороні медалі, які мають великий автомобіль позашляховик, який є безпечним для людей, які знаходяться всередині нього.

Крадіжка курс. Цілком очевидно, що, якщо автомобіль, ймовірно, буде вкрадено у вашому районі Вашого автомобіля страхова компанія буде стягувати більше за страхування його. Так що якщо ви мрієте про розкішний автомобіль, що вам доведеться найняти спецназ для охорони – забудьте про дешевого автомобіля. Попросіть вашого страхового агента про крадіжку тарифами відповідно до автомобілів марок і моделей у вашій області та вибрати автомобіль, який навряд чи буде вкрадений, якщо ви хочете котирування страхування автомобіля.

Витрати на ремонт. Різні автомобілі мають різні витрати, коли мова заходить про ремонт. І страхова компанія не буде настільки щасливий заплатити тисячі доларів кожен час від часу для ремонту Вашого автомобіля в кузовному цеху. Якщо ви хочете, щоб знайти машину, що це дешево для ремонту і не потребує частих послуг, які ви могли б задати місцевої автомайстерні для мало інформації. Ви також можете перевірити журнали та інтернет для порівняння різних марок і моделей автомобілів по відношенню до ремонту курс. Зробіть це, перш ніж купити автомобіль, або в іншому випадку ви будете мати як постійні візити в магазин і високі страхові тарифи.