Кран, обладнання і стали монтажник страхування

Коли маєш справу з машини вагою в сотні тонн і вартістю мільйони доларів, застрахованим є очевидним вибором. Там немає іншої області людської діяльності, яка використовує стільки важкої техніки, як будівельна індустрія, і крани, устаткування та монтажники стали становлять основну частину запасів. Отже, для вільної від стресів існування, всеосяжного кран, обладнання і стали монтажник страхування є обов’язковою вимогою.

Якщо є одним визначальним відмітним конструкції над заднім випадкові десятиліть, вертикальні еволюції. Місце знаходиться в додатковій даний час, і єдина область зліва, щоб збільшити це Skywards. Крім того, розвиваються технології в області також стійкий Ман хочете для розширення вгору. Ось чому заднє випадкові десятиліття спостерігається справжній вибух хмарочосів, кожна вище, ніж інші. Емпайр Стейт Білдінг (1454 футів), побудований ще в 1931 році, зберіг її ранг як найвище будівництва в світі протягом більше 40 років. На противагу цьому, назва змінювалося руки тричі за останнє десятиліття – від Petronas Towers (1482 футів) у Тайбей 101 (1474 футів) до величезного хмарочоса Бурдж-Халіфа (2717 футів).

Ці величезні досягнення були б не можливі без використовувати передовий апарат, і його в увазі всякі, щоб піклуватися про таку техніку за допомогою страхування. Більшість будівельних підрядників, які використовують крани і такелаж насправді не володіють ними, але придбати їх в оренду. Інтриган також може бути забезпечена технікою партнерів або може бути навчених співробітників, найнятих підрядником. Навчання отримують або в професійно-технічних училищах, на заняття або в армії. Залежно від угоди, ризик може бути надійним Виконавця використанням техніки або крана компанії, монтера, або стали монтажник. Хто бере на себе ризик, повинні бути адекватно відображені в обширній кран, обладнання і стали монтажник програми страхування.

Кран, обладнання і стали монтажник страхування зазвичай охоплює наступні:

1. Спільної відповідальності – Захищає від будь-якого слабкість підрядника під час руху апарату. Він захищає застрахованої від ризиків відповідальності, яка покладається на судових позовів та еквівалентних вимог будь-якого третьої особи.

2. Обладнання покриття – забезпечує захист від фізичних і механічних пошкоджень в пристрої і включає в себе заряд акумулятора. Це включає в себе більше-дорога відповідальності, позбавлення доходів і додаткових витрат, позбавлення орендної плати, захисту і управління та вкладень охоплення.

3. Автоцивільної відповідальності – прилади можуть бути або своїм ходом або транспортується по тракторний причіп. Будь-який пристрій, яке може управлятися по собі вважається нефіксованим матеріальних засобів і підпадають під авто страхування відповідальності.

4. Компенсація Робочих – Обкладинки здоров’я і благополуччя працівників на будівельному місці, де обладнання використовується. Якщо працівник отримав травму під час руху устаткування, страховик буде компенсувати лікування. У випадку смерті або інвалідності, страховик компенсує компенсації.

5. Відповідальності парасолі – Забезпечує додатковий захист в умовах, не зазначених у вищезазначених пунктів, таких як землетруси, повені і т.д.

Керівні принципи викладені регулюючих органів та галузевих асоціацій, як про безпеку та гігієну праці (OSHA), спеціалізованих перевізників і оснащення асоціації (SC & RA), Національна комісія з сертифікації ліквідації кранівників (NCCCO), Асоціація виробників обладнання ( AEM) і NationsBuilders страхові послуги (NBIS).