Короткий посібник по страхування подорожей

Страхування подорожей – потрібно знати керівництво?

Туристична страховка захищає свято витрат від несприятливих подій, таких, як списання і переривання, а також відшкодовує витрати на медичне обслуговування, втрата або пошкодження майна і транзиту затримок.

Багато мільйони туристів і відпочиваючих придбати деякі форми страхування щороку, але мало хто знає, дійсно, що це таке і як воно може бути визначене. Якщо ви знаєте, що входить, а що ні, ви зможете зробити більшу частину вашого захист і отримати компенсацію справедливо.

Існують чотири основні категорії страхування подорожей:

1. Охорони здоров’я та медичних причин

Екстреної евакуації: Ця транспортна garuantees надзвичайного або в місцеву лікарню в тому випадку, якщо мандрівник не зміг там самі по собі або назад до лікарні близько рідного міста мандрівника. Якщо члени сім’ї покриті на ту ж політику вони можуть повернутися додому теж.

Медичні причини: Це відшкодовує екстрених медичних та стоматологічних витрат. Майже всю відпустку страхові плани роботи шляхом відшкодування витрат мандрівника після того як вони оплачуються на місці для лікування. Претензії, як правило, виплачується протягом 7 – 10 робочих днів. Існуючі медичні умови охоплені більшість полісів якщо політика придбати в межах (не більше) 21 днів з дня мандрівник зробив перший сплати або депозиту.

2. Затримки і відміни або скорочення

Скасування: Re-imbursement набирає чинності, якщо мандрівники замовили й заплатили за свято, але не в змозі встати з-за особистих хвороби або травми, смерті (людини або члена сім’ї), несприятливі погодні умови, транспортні страйки, тероризм , банкрутство, раптова безробіття, присяжним або заподіяти серйозної шкоди в свої будинки змушуючи його бути безлюдній через пожежу або повені.

DELAY: відшкодовує мандрівники в готелі, їжу чи одяг витрат у разі затримки рейсу. Деякі плани також покриття витрат, пов’язаних з наздоганяє іншого круїзу має викликати затримку мандрівник пропустити посадки.
Переривання: Страхові компанії платять гроші страхувальників за кордоном, якщо вони повинні перервати свою поїздку через хворобу, смерті (особи, що здійснює поїздку або члена сім’ї), тероризм, погода, авіакомпанія страйку, банкрутство, раптова безробіття, і інші несприятливі умови, які означає, що, у зв’язку з подіями поза контролем відпочиваючого, поїздка повинна бути обмежена.

3. смерть:

Випадкова смерть – охоплює смерть або розчленування в будь-який час вашої поїздки. Зазвичай garuantees низька сума покриття за рахунок більш високого ризику
Повітря льотної події – це покриває смерті або розчленування під час повітряного польоті. Зазвичай garuantees високі суми покриття у зв’язку з досить низької ймовірності такої події.

Загальні перевізник – Обкладинки смерті або розчленування під час подорожі на громадському транспорті, таких як літак, пором, потяг автобусі або таксі.

4. Втрата або пошкодження майна:

Втрата багажу – мандрівники відшкодовує за втрачені, вкрадені або пошкоджені особисті речі. Це покриття зазвичай обмежується тривалість поїздки, а не обмежуватися багаж пошкоджений або втрачений авіакомпанією. Є два обмеження політики, загальна вимога і на максимальній пункту. Деякі політики також встановити обмеження на тип елементів, які можуть бути пред’явлені до – такі, як дорогоцінні прикраси, ноутбуки та спортивних товарів

Прокат автомобілів Втрати – Це подорожуючі відшкодовує за шкоду або збитки в оренду транспортний засіб. Він призначений для того, мандрівник знижуватися зіткнення збиток відмову (CDW) покриття, пропоновані компаніями з оренди автомобілів. Страхування відповідальності все одно повинні бути придбані через компанії з прокату автомобілів. Прокат автомобілів пошкодження покриття також часто входить до складу кредитної картці, яка використовується для оплати прокату автомобілів, яка часто відповідає охоплення надаються в політиці.

Послуги сприяння – garuantees 24-годинного збору та консультації за телефоном служби допомоги для мандрівників. Ця послуга може бути використаний в будь-який час мандрівник потребує поради. Переконайтеся, що ви збережете копію цього числа в кількох місцях у вашому багажі або на вашому обличчі, коли ви рухаєтеся.