Короткий посібник по страховий бізнес

Здавалося б, все важче уникнути страхування в сучасному житті, від того, щоб застрахувати свій автомобіль (як мінімум всіх автомобілів на дорозі має бути 3-тя обкладинка страхування цивільної відповідальності), забезпечення вашого будинку і вміст захищений, до покупки політика, що забезпечує Ви застраховані від вашого наступного відпустки.

Іноді може здатися, що у вас занадто багато страхування, але, як свідчить старе прислів’я, “профілактика краще лікування”, коли справа доходить до того, щоб платити за рахунками для заміни або ремонту вашого майна.

Бізнес є ще однією областю, де страхування часто не беруть до уваги; помилка, яка може виявитися дорогим, якщо щось піде не так.

Страховий бізнес так само, як будь-який інший страховий продукт, що він забезпечує фінансову компенсацію ви повинні бути змушені платити за; пошкодження або втрату бізнесу приміщень, крадіжки або втрати обладнання та бізнес-акції, службовець / цивільної відповідальності і різної інший кришкою.

Коротше кажучи, 3 основних напрямки кришка під егідою страховий бізнес; збитку і втрат для бізнесу і приміщень і правові зобов’язання, пов’язані з працівниками та представниками громадськості. Багато підприємств уникнути покупки страхування в спробі заощадити гроші, але це може бути дурною в довгостроковій перспективі.

Давайте поглянемо на те, що страховий бізнес включає в себе:

загальний страховий бізнес

Типова політика страхового бізнесу повинні дати вам захист для Вашого бізнесу і приміщень від втрати або пошкодження (в тому числі обладнання ви використовуєте на щоденній основі) і будь-які акції ви зберігаєте у вашому приміщенні.

Якщо ви за наймом і діють в ваша домашня адреса, це важливо пам’ятати, що страхування житла буде рідко охоплюють тебе ні про що, окрім вашого особистого майна і вдома.

Найчастіше, ви виявите, що ви отримуєте крадіжки кришки, недбалості кришкою (з точки зору вашої компанії і її співробітників) і в деяких випадках, професійний захист відшкодування.

страхування відповідальності роботодавця

Якщо у вас є одна або кілька співробітників, ви виявите, що ви за законом зобов’язані придбати покриття відповідальності роботодавця (див. Закон про відповідальність роботодавця 1969). Це важливо, як ваші співробітники мають законне право подати позов про травму або хвороби під час і після часу, коли вони працюють у вашій компанії.

Ви виявите, що страхування відповідальності роботодавця приходить як частина вашого пакету страхового бізнесу, але зазвичай можна придбати окремо, якщо це не так.

громадських покриття відповідальності

Коли член входить у ваше громадське місце знаходження (або навіть ваш будинок якщо це використовується в якості бази для роботи вашого бізнесу с), ви несете відповідальність за будь-які травми, які повинні трапитися з ними і, таким чином, важливо, щоб що у вас є кришка, щоб захистити вас у випадку судового розгляду, порушуваних проти вас і вашої компанії.

Це має знову бути включені в страховий поліс типовий бізнес, але також може бути придбаний як окремий політики, якщо Вам буде потрібно більш високий рівень покриття (перевірити, якщо це покриття є обов’язковим у вашому конкретному секторі бізнесу).

Це дуже важливий продукт захисту, якщо ви є власником магазину або регулярно проводять ділові зустрічі, так як вартість судочинства та компенсація може мати вкрай негативні наслідки для компаній будь-якого розміру.