Короткий посібник Страхування житла термінів та жаргону

Слухаючи експертів говорити про що завгодно може бути неймовірно складною і незрозуміло в ці дні. Є спеціальних термінів для всього у фінансовій галузі, навіть для найпростіших речей, і що зазвичай означає, що споживач рідко точно розуміє, що він або вона підписання або отримуєте в. Це несправедливо, тому що більшість жаргону може бути легко сформульовані з точки зору непрофесіонала для всіх, щоб зрозуміти. Тим не менш, допомога зараз знаходиться на руку з домовласників страхування пояснено нижче. З цим СЛОВНИК, ви будете бити компаній страхування житла, розуміючи кожне слово, яке вони кажуть:

1. Випадкове пошкодження – видимі або внутрішні пошкодження майна, що компанії страхування житла вважають, щоб бути створений випадково. Наприклад, розрив оббивки дивана покрита, але тварина пошкодження немає.

2. Будівлі – політика, пропоновані страховими компаніями будинку, який охоплює структуру і фітинги Вашого будинку, будь-які господарські будівлі, басейни і так далі.

3. Претензії – позов, коли Ви повідомляєте про втрачені, вкрадені або пошкоджених деталей і прагнуть до врегулювання для того, щоб замінити їх.

4. Стан – частина політики надруковані компаній страхування житла, яка передбачає правила, які повинні бути дотримані для того, щоб зберегти політику в силі.

5. Зміст – поліс, який покриває ваші речі і неструктурних майна від втрати, крадіжки або пошкодження.

6. Надлишок – кількість грошей, яку вам потрібно, щоб покрити для того, щоб зробити успішну вимагати від компаній страхування житла.

7. Виняток – Всі компанії, страхування житла буде вказати майно і випадки, які страхувальник не може претендувати на. Ці винятки.

8. Високий ризик пунктів – Речі, які мають високу грошову цінність і, швидше за все, вкрадені. Це включає в себе телевізори, ювелірні вироби, мистецтво, комп’ютери і так далі.

9. Побутові – компанії Страхування житла визначити домашнє господарство як всі живуть під одним дахом, від дорослих до дітей і домашніх вихованців.

10. Відповідальність – Прийняття відповідальності бере на себе відповідальність за збиток, нанесений вашої або чужої особистості або майну.

11. Втрата Настроювач – Це окремого співробітника, що працює на незалежній основі компанією страхування житла для оцінки претензій і визначити суму, яка буде його врегулювання. Він або вона буде вести переговори з обома компаніями страхування житла та страхувальник який стверджував.

12. Страхова сума – це фігура або суми, що ваше майно застраховане насправді. Однак, якщо існують обмеження, передбачені компаніями страхування житла, але і максимум, що буде виплачена для кожного окремого позову.

13. Андеррайтер – це особа або обличчя в домашніх умовах страхові компанії, які активно оцінить Вашу заяву від ризику вони будуть приймати, застрахувавши Вас. Ця оцінка є те скільки вашій премії, або плата за кришку, буде.

14. Нежитловий – це термін, використовуваний для опису вашого будинку, якщо залишився стояти порожнім протягом більше 30 днів поспіль у році.

Я сподіваюся, що це ефективно Страхування житла пояснюється! Існує більше жаргону участь, але це основні умови, які компанії Страхування житла буде обговорити з вами. Тепер ви будете точно знати, що вони означають!

Основне ключове слово: компанія страхування житла
Вторинний ключовими словами: домовласників страхування пояснив