Контраст між Медігеп і Medicare плани

Medicare доповнення страхування, також відомий як політика Медігеп, надається приватними страховими фірмами, щоб огортати прогалини в початкові плани Medicare. Стандартизовані політики Медігеп, позначені через N, повинні слідувати Федеральні і державні закони створені для захисту клієнтів. Всі Medigap політика повинна дозволяти точно такі ж основні переваги. Ніхто не може гарантувати, що він або вона ніколи не може захворіти або ніхто б не зміг серйозною медичною проблемою, так що потрібно шукати допомоги таких планів медичного страхування для вирішення цих складних ситуаціях. Більше того, ви не знаєте, наскільки воно ефективно, може коштувати вам, так що це виразно буде мудре рішення, щоб перебування напруженості безкоштовно, отримавши заручитися ні з одним з планів медичного страхування Medicare.

Є 3 основних методу, що страхові корпорації розрахувати ціну для Медігеп політики. Вони визнані “без віку з найвищим рейтингом” або громади з найвищим рейтингом, “початкового віку з найвищим рейтингом” і емісійних з віковим обмеженням, і досяг віку, оцінили. Ці розрахунки стратегії можуть допомогти вам знайти, як бізнес буде встановлювати ваш сплати страхових внесків в період відкритої реєстрації і в майбутньому. Конкретні інші розрахунки можна також зробити, наприклад, такі, як географічне рейтингу, знижки надаються, і раніше згадані медичного андеррайтингу.

Медігеп плани огортати більшість ваших Medicare доплати, співстрахування для перебування в лікарні, і деякі інші медичні послуги, такі як профілактика, будинки відновлення і т.д., тим самим знижуючи ваші кишенькові витрати. Важливо відзначити, що Медігеп плани не охоплює певні чинники, такі як окуляри, слухові апарати, стоматологічної допомоги, довгостроковий догляд і т.д. страхування Medicare доповненню має автоматизований процес претензій, оскільки він пов’язаний з Medicare B. Переконайтеся, що страхування Компанія домовився з Medicare подати претензії Medigap автоматично. Рецепт покриття наркотиків можна отримати, вступивши до Ліки Medicare рецепта план або частину D. Ви повинні вирішити, який тип плану є кращим для вас. У більшості випадків, якщо ви відмовляєтеся від свого Медігеп політики, ви не зможете отримати його назад. Так що краще всього вибрати правильний план, поки не пізно.

Перед скориставшись Медігеп страховий поліс це вимогливі до-яку політику Medicare і дуже важливо, щоб вибрати план, по зоні покриття без нагляду, а також на фізичний стан користувача. Хоча доцільність плану Медігеп є складній проблемі, останню інформацію про премії рейтингу є і необхідним. Правила та політику щодо планів Медігеп страхування строго контролюватися і правління федеральними органами законів і законів штатів, хоча плани отримати на ринку різними компаніями додаткового страхування Medicare і під певним планом пропонують точно такі ж переваги і охоплення.

Контраст, безсумнівно, є складним і обширним попитом повнота критичних ситуаціях. Одним з великих переваг план страхування Медігеп є їх стандартизована переваги і великі мережі доступу. Але також очевидно, що деякі плани Medicare Advantage також може ефективно працювати з хорошим покриттям. Однак краще шукати пропозицією експерта, щоб вирішити, кращий варіант між цими двома варіант страхування щодо конкретної справи, таких як виховувати себе і вибрати правильну політику для себе.