Конгрес вдивляється довгострокового страхування

Консеко і Пенн договір довгострокового догляду страхових компаній повинні кусати нігті за живе, як комітет палати представників з енергетики і торгівлі дихати вниз шию і Генеральним Управлінням підзвітності закриває дюйма

Консеко найняли великий рекламного агентства. Мені дуже сподобався їхній довгострокових рекламних роликів страхування. Вони були так смішно! Тим не менше, кожен раз, коли я спостерігав за ними, я не міг допомогти, але зіщулюються. Моє занепокоєння було те, що люди будуть купувати Консеко політики, то, можливо, коли-небудь їх ставки будуть йти вгору, або що ще гірше, їх вимоги могли б бути відмовлено. Глина і я знав, що, ще в 1990-х роках, Консеко продавав відносно недорогий політики багато нездорових людей. Тепер, твердження “sickies” для довгострокового страхування здається жалісливим, чи не так? Звичайно, це робить. Я дуже хотів би, компанії схвалила б більше, але це не те, як працює страхування. Компанії з розумним актуаріїв знаємо, що страхування може працювати тільки, коли є більш “низького ризику” проданих полісів, ніж є “високого ризику” продані. Таким чином, більше грошей йде у чому виходити. Більш страхових внесків, за вирахуванням вигод виплат. Ось як «пул» гроші, що знаходяться страхових компаній залишається сильним.

Коли високий ризик / низький коефіцієнт ризику назад, гроші басейну знаходиться під загрозою висихання. Це була проблема, яку ми бачили, шлях назад, коли. Глина ніколи не продавав Консеко. Він порадив не його наставником, але він зробив продати кілька Пенн Договору політики людям, які за станом здоров’я, що не були схвалені іншими компаніями.

Пенн Договір був непоганий політик, але Клей завжди говорив своїм клієнтам, що був хороший шанс їх премій буде йти в майбутньому, у зв’язку з високим ризиком Пенн Договору / низьке співвідношення ризику і більш низькі ціни премію. Проте, враховуючи вибір між не має LTC страхування взагалі і можливості, незалежно від того, наскільки велика, швидкості піднімає більшість людей вибрали страхування. Глина б зробили той же вибір, якщо у нього шансів бути застраховані. Ви краще в це повірити “| Він би купити поліс Пенн договір сьогодні, чи візьмуть вони його.

Тим не менше, я думаю, що пора в довгостроковій перспективі догляд страхування промисловості отримали хороший одного разу. Оцінити підйому і відмова платити-вихід, хоча б з декількох компаній, збиток всієї галузі, не кажучи вже споживачів благополуччя. Якщо ви старанно платити премії, рік за роком, і у вас є законне право, ви повинні чекати, щоб перевізник LTCi виплата, у відповідності з вашим контрактом. З паперами та іншу ногу перетягування методів, використовуваних декількома страховиками соромно.

Чому Конгрес чекав так довго дивитися в цій ситуації? Був Страхування лобі занадто сильно за останні Конгресу? Це може бути політичним “низько висять плодів” протестувати проти зла Страхові компанії в ці передвиборні дні, але я радий, що Обама і Хілларі мають Moxy це зробити. Держави не робив велику роботу регулюючих, тому можливо, це отримають свої хвости в передачі.

І останнє: 81 річна Мері Роуз Derks отримав багато преси. Вона була в будинку престарілих з 2002 року і її довгострокового догляду коштувала їй $ 70 000 або близько того. Статті та новини сайту показує її справи, стверджуючи, що Консеко не заплатив їй претензії. Я хотів би знати, де її LTCi агент був весь цей час. Хіба він не допоміг їй, борючись за неї?

Легко отримати стривожений. Але ми не знаємо, що договір формулювання політики Марії було, так що ми не знаємо, якщо Консеко знаходиться в правому або якщо Мері Роуз Derks має обгрунтовану претензію. Там може бути юридичне формулювання в самій політики, яка дозволяє Консеко не брати її заяву. Консеко, можливо, знайшли, що Марія не розкриває всі її стан здоров’я, коли вона застосовується, таким чином, зводячи нанівець її контракт. Чи ні. Може бути, Консеко просто намагається врятувати долар за рахунок тендітна, маленька стара леді. Ми не знаємо. Ми тільки чули жалібні крики її сім’я так охоче повторюють через ЗМІ.

Але я тримаю парі Консеко побажання вони витратили менше на рекламу і багато іншого на погашення своїх вимог зараз!

І давайте пам’ятати: Довгі компаній Догляд Термін страхування виплачувати мільярди доларів у вигляді претензій. Більшість компаній LTCi слід вітати за допомогу американцям під час сильного стресу і потреби.

Ми побачимо, що ці запити розкритися.