Компоненти основний політики автоматичного

Якщо ви плануєте водити машину, переконайтеся, що розумієте все, про страхування автомобіля. Водіння автомобіля є необхідністю в наші дні для більшості людей.

Нещасні випадки відбуваються щодня, і навіть незначні аварії може коштувати вам тисячі доларів. Авто страхування забезпечує захист від фізичного пошкодження і тілесні травми в результаті нещасного випадку. Якщо ви новачок в авто страхування, це може здатися складним, але насправді, основи автострахування дуже прості і легкі для розуміння.

Ось шість базове покриття, які включені у вашому авто страхування:

1. Тілесні ушкодження відповідальності: Це покриття охоплює тілесних ушкоджень заподіяних іншим в результаті нещасного випадку у зв’язку з вашим (або хтось ще водіння автомобіля) недбалості або помилки. Охоплення також охоплює вас та членів вашої родини, якщо перераховані на політику. Мінімальна тілесні пошкодження покриття бути куплений водієм закріплено законів держави, однак, рекомендується, щоб ви купуєте більше, ніж мінімальна сума, необхідна з боку держави, тому що більшу частину часу, мінімальний ліміт відповідальності не достатньо, щоб покрити всі збитки.

2. Відповідальність за шкоду власності: Це покриття компенсує збиток, заподіяний власності в результаті нещасного випадку. Він може включати в себе шкоду, заподіяну транспортним засобом іншого водія, що беруть участь в аварії або інших властивостей, таких як вуличні ліхтарі, телефонні стовпи, паркани та багато іншого.

3. Особиста захисту травми (PIP) або медичні платежі: Цей тип покриття покриває медичні витрати, понесені під час лікування тілесних ушкоджень, вас і ваших пасажирів під час аварії. Крім медичних рахунків, PIP також охоплює втраченої заробітної плати, вартості похорону і забезпечує компенсацію в разі постійної втрати тілесних функцій або каліцтва.

4. Незастрахованих і недостатньо застрахованих автомобілістів Покриття: Це покриття забезпечує покриття для фізичної шкоди, заподіяної застрахованій автомобілю і збитків у разі, якщо водій відповідальний за нещасний випадок не володіє страхуванні відповідальності (незастрахованих), або якщо його покриття не достатньо, щоб заплатити за компенсацію (недострахуватися ). Він також платить за збиток, понесений в результаті вдарити і втекти.

5. Всеосяжний охоплення: Це покриття компенсує вам за шкоду, заподіяну іншими факторами, ніж аварії або зіткнення. Ці чинники включають крадіжки, стихійних лих, вибухів, контакт з птахами і тваринами або вандалізму.

6. Зіткнення охоплення: така охоплення платить за збиток, понесений ваш автомобіль в результаті зіткнення з іншим об’єктом автомобіля або стаціонарною. Це також компенсує збиток, заподіяний у зв’язку з більш гортати і вибоїни. Це покриття буде платити витрат на ремонт вашого автомобіля (мінус будь франшизи), навіть якщо ви знаходитесь у вині за заподіяння аварії. Якщо аварія не з вашої вини, ваша страхова компанія може спробувати повернути суму, сплачену вами страхової компанії іншої людини, яка винен. Якщо це вдасться при цьому франшиза також може бути повернена.

Якщо ви платите кредиту на купівлю автомобіля, вона стає обов’язковою придбати зіткнення охоплення поряд з всеосяжним. Це допомагає автосалонах і селезінки тримачі, тому що якщо ваш автомобіль склав під час аварії, автомобіль кредит може бути погашений використанням страхових грошей.