Команда страхування життя спрямований на захист населення з неправильною тривалості життя сприйняття

Майже половина населення Великобританії вважають, що вони можуть померти рано, ніж їх фактична тривалість життя вказує швидкість, за даними дослідження випущений Життя Trust Insurance PLC.

Життя Довіра стурбовані тим, що багато людей не знають фактів, що відносяться більшої тривалості життя, і що вони можуть завдати собі більш високий ризик фінансових проблем в результаті цих помилок. Крім того, дані показують, що один з кожних десяти чоловік, опитаних у кожній з досліджуваних регіонах розраховує жити навіть менше часу, ніж покоління їх батьків зробили.

“Люди живуть довше, ніж раніше, і ця тенденція буде продовжуватися”, пояснив генеральний директор Цільового Життя Енді Бріско. “Що так багато людей у ​​Великобританії недооцінки, як довго вони будуть жити вони залишають себе в небезпеці бути вистачає грошей У більш пізні роки, як вони стикаються зниження доходів і збільшення видатків. ”

Дослідницька група Життя тресту виявили, що – у Великобританії сьогодні – є 42, 900 членів населення, що проживає у віці 90 років або старше, і що ця цифра буде досить імовірно збільшення як населення стає більш зосереджені на життя здорової способу життя, а також на підвищення рівня фізичної підготовки. Незважаючи на це, дослідники припускають, що близько 50 відсотків населення Великобританії припускають, що вони будуть тільки жити, щоб бути того ж віку, їх батьки. Відображення у доповідях Легше фінансів вчора, ці цифри, як кажуть, відбувається від 49% населення на північному сході, 45% людей, що живуть в Північно-Західному, 44% населення в Іст-Мідлендс, 51% населення в Уест-Мідлендс, 50% з тих, на південному сході, 48% з тих, на південному заході, 50% населення в Йоркшир і Хамбер, 48% людей, що живуть в Шотландії, і 47% тих, хто в Уельсі.

Команда Життя Цільовим далі вказав у своєму звіті, що 40 сьогоднішніх річний чоловік є 39,2% більше шансів дожити до 90-річного віку, і має 4% шансів дожити до 100 років, в порівнянні з поколінням батьків. Крім того, 40 сьогоднішніх річна жінка є 53,1% більше шансів дожити до 90-річного віку, і має 11,2% шансів дожити до 100 років.

“Люди визнають збільшення тривалості життя для молодого покоління, але не розуміють, що це дуже актуальна проблема для них сьогодні”, додав Бріско.

У порівняння з коментарями Бріско, багато молодих людей у ​​віці 18-24 років мають менший діапазон концепції, скільки ще їх власні діти могли жити. Отже, в той час як їх батьки, здається, є тверде розуміння про ймовірність того, що їхні діти будуть жити, щоб бути старше, ніж вони будуть, 75% від середнього 18 – 24-річний населення, здається, не думають, що їхні діти будуть вмирати пізнішому віці, ніж вони.

Звіт Легше фінансів підкреслюється, що фокус Життя тресту на забезпечення захисту населення сьогодні в особі довголіття ціни за те, що вони можуть оцінити. Їх мета полягає у наданні продуктів і послуг, які допоможуть досягти цієї мети, в тому числі план Довголіття Дохід, який, за повідомленнями платить більше, чим довше клієнт життів.