Колорадо поділ страхування

Чому все більше і більше людей звертаються до страхування Колорадо здоров’я? Причина в тому, що в цьому центральному штаті США, людям пропонують погляд зсередини комплексних планів і переваги, які вони мають право, за меншою вартістю.

Колорадо відділу страхування: Відділ Колорадо Страхування є органом, який регулює різні види страхових полісів, які продаються в державі, і це включає в себе медичне страхування, а також. У випадку, якщо ви хочете повного охоплення для страхування здоров’я Колорадо, Колорадо відділу страхування може насправді допомогти вам з переліком страхових компаній, а також агенти, які мають ліцензію для ведення бізнесу в державі.

Для вирішення спорів або подання скарг проти вашого страховика, ви повинні подати повідомлення натякаючи Департамент страхування, що ви зацікавлені в прийнятті скарги. Перевірити на офіційному сайті департаменту страхування Колорадо заповнити форму скарги.

Виплати працівникам Security Administration: Для тих, хто отримує їх Колорадо медичного страхування від свого роботодавця, у них є свої плани страхування поширюється забезпечувальна Виплати працівникам Адміністрації чи EBSA з міністерства праці США. Це розділення, яке робить, а також забезпечує додержання правил, які повинні дотримуватися вашим роботодавцем, поки вони пропонують покриття медичного страхування для своїх працівників. Наприклад, вони не можуть виділити співробітника для виключення їх з плану тільки тому, що вони або їх залежними має серйозні захворювання, фінансування якої буде дорогою справою.

Закон також передбачає, що у разі, якщо є більше 20 співробітників у компанії, працівники мають право на одержання допомоги COBRA або охоплення COBRA продовження в разі, якщо ви залишили свою роботу. Роботи Ради Безпеки Адміністрації Виплати працівникам є забезпечення того, співробітники отримують їх через користі для здоров’я і що їх права залишатися захищеним.

У разі, якщо Є будь-які питання або сумніви з приводу практики ваш роботодавець в управлінні медичної страховки, яка заснована професії, як, наприклад, ви думаєте, що ви маєте право на отримання допомоги, кобра, але не були забезпечені одній або в разі, якщо вірю, що ви були припинені помилково від плану медичного обслуговування, Ви можете звернутися в місцевий офіс EBSA вашого регіону.

Кришка Колорадо: Це план медичного обслуговування, який пропонує покриття для тих осіб, які були відхилені для окремих політиків, оскільки вони попередньо існуючі умови здоров’я. Ви повинні виконати вимоги Кодексу за обкладинка Колорадо, щоб претендувати на їх політику.

Medicaid Колорадо: Colorado Medicaid є державним програма, яка призначена для допомагати бідним і нужденним отримувати необхідні медичні послуги. У відповідності з політикою та вимогами Medicaid, діти у віці до 19 років і вагітним жінкам, які відповідають певним стандартам доходу, мають право на охоплення. План Medicaid також включає медичні установи для сліпих, інвалідів та престарілих частини населення. Ви можете відвідати офіційний сайт Колорадо Medicaid для деталей.