, Коли страхові компанії були королями та агентів були пішаками

Протягом більше 100 років, страхові компанії мають правил як вигідні фінансові гіганти. На жаль, для них, фінансові прибутку означає владу. Сила, яка може бути використана проти повторень письмовій страхування контролювати практично кожен з своїх дій. Це як і раніше використовується на полон агентів зі страхування життя кар’єрі. Вони намагаються надмірно жорстких протягом року, щоб сподобатися компанії і заробити мізерні життя. Після невдалої, страхова компанія накидається і переймає всі страхувальником премії за собою, з колишнім агентом повністю позбавлені.

Ваги правосуддя, чашу.

Страхові агенти очі постраждали від одного з найбільших і найбільш фінансово незалежно рейтингом страхових компаній раптом починають на провал. Без допомоги величезною програмою порятунку з боку федерального уряду і платників податків, практично незліченні тисячі страхувальників США можна було б залишити в скрутному становищі. Страхування повторень вже не настільки наївний, щоб вірити великих страховиків, коли вони хваляться своїми рейтингами.

Сотні тисяч повторень життя і медичного страхування вирішили піти незалежним. Це означає відмову від золотого яйця поновлення вигоди страхових компаній може забезпечити тих пір, поки представник страхової залишився з компанією. Тим не менш, прогресивних незалежних однодумців страхових компаній в даний час забезпечують ще більш високий продовження, а також реконструкцію відносяться на весь термін служби корисливі (з невеликими вимогами оновлення). Відмовитися від нього, щоб скоротити кар’єри компанії струн і знайти свободу означає нові прибуткові кар’єри страхування життя для багатьох агентів. Це означає, що вигоди переважують безпеки якір свого колишнього агентства кар’єри.

Як стати професійними агентами, їм необхідно професійне доходу. Це означає, що одержує до 80% більше заплатити, використовуючи “брокерських” страхова компанія, ніж кар’єра страхування одна. Новий рух також припинив кар’єру страхування компанії не був царем по-іншому. Це напівнезалежна агента, який до цих пір складає деяких випадках для його кар’єри компанії, але часто і більшість для брокерської компанії.

Це викликало цілий ряд компаній страхування життя і здоров’я, щоб змінити свій спосіб отримання бізнесу. Вони як і раніше міг контролювати кар’єру агента, а в свою чергу, пропонує унікальні продукти спеціальності незалежних або частково незалежних агентів з продажу. Інші страховики залишаються майже повністю орієнтований на кар’єру, в той час викупити іншу страхову компанію за поширення незалежної контрактом продукції.

З напівнезалежна і незалежні представники страхових зараз складає більше 45% від агента змусити компанії повинні звернути увагу. Як ці агенти, як правило, більш професійними, вони в даний час написання майже 80% від страхової премії написані всі ліцензовані агенти життя та медичне страхування.

Хоча це не означає, що страхова компанія Kings мертві, це доводить, що вони повинні були змінити свою тактику, щоб сповільнити втрату частки на ринку. Вони більше не можуть захопити діяльності високопоставлених виробників, розглядаючи їх як пішаки з подпарітета комісій. Компанії все ще мають сотні тисяч агентів під їх контролем. Однак, коли тільки 8% повністю полон агентів терпіти тривалістю 4 років ви, звичайно, не зробити не заробляти очки хвастощі.

Якщо царі одна страхова компанія не може мудрим на кращого агента утримання, вони повинні почати давати більше прибутку для навчання операторів, істинна розвідка веде, і вищестоящих комісій.

Сьогоднішні агенти, які пережили критичний перші кілька років швидко стати розумнішими, ніж страхова компанія, яка їх найняла. Зелена трава долара, звичайно, більш рясні для досвідченого повторень страхування з іншого боку паркану.