Коли слід громадським регулятором втручатися у ваші претензії страхування домовласників

Коли слід громадським регулятором вплутуватися у ваші претензії страхування домовласників?

Кім Кері, старший генеральний регулятор

Всі ми знаємо приказку: краще рано, ніж пізно.

Домовласник називають претензії щодо якості останнім часом шукає допомоги з його претензії. Він переніс великі втрати води до себе додому, що відбуваються з даху, вниз через другий поверх і в підсумку повені на першому поверсі.

Коли він подзвонив нам, його претензії були відкриті шість місяців, і він знаходиться на заключній стадії вимоги, але носили вниз його страхової компанії. Домовласник ще не презентували його особистою власністю частину втрат, тому що він був так змучений з позовом вже.

Ось кошмар історії.

Представляючи свою страхову компанію, перший регулятор страхового написав і видав оцінку чек, але кількість була недостатньо для покриття збитку. Незабаром після цього його претензії був переведений на другий регулятор, то третій регулятор, а потім до четвертого регулятора. Протягом усього процесу, для кожного запиту на перегляд оцінки ремонту призвело до іншої ремонт “випадково” видаляється з оцінки.

Хоча червоні прапори були підняті з першої перепризначення регулятора, рівень бойової готовності, нарешті, досягли сильною, коли носій обладнані інженер оглянув будинки після ремонту почалося. Не знаючи, що пошкодження спочатку були схожі, інженер початку видалення елементів з оцінки написаних перший регулятор, який був повторно регулювати і другий і третій регулятор.

У цей момент здавалося, претензії під контролю і домовласник почав шукати допомоги в інтернеті. Після дослідження його варіантів, він виявив, що його потенціал може бути рятувальником громадського регулятора.

Ліцензійні громадські регулятори допомогти домовласників та власників бізнесу в підготовці, поданні і врегулювання їх претензій з їх носіями страхування. Регулятор громадських знає прав застрахованих і може сприяти швидкому вирішенню претензій. Ще краще, якщо досвідчений громадський регулятор знає, як страхові компанії працюють і як вони любили бути працював і часто може отримати найкращу пропозицію з найменшою кількістю конфліктів і суперечок. Це добре для домовласників, а також страхову компанію.

На жаль, на пізній стадії цього конкретні претензії з такою історією між домовласником і перевізника, це занадто пізно для громадського регулятора, щоб бути дуже корисним.

Ось урок, який слід витягти. Не чекайте. Як тільки перший червоний прапор йде вгору, знайти собі авторитетні, місцевого публічного регулятора. Домовласник повинен звернути пильну увагу на дії перевізника з самого початку позову. Вони повинні обов’язково розглянути питання про наймання соціального регулятора, якщо обробка претензій починає приймати з плином часу зазвичай іде на працюючих або турбота про сім’ю.

Це вичерпані домовласника шкода, що він знав про професію державного регулювальний коли його втрата сталася. Він вважає, що якби він знав, він би найняв громадського регулятора набагато раніше і уникнути великої кількості втраченого часу і нервів і закінчив з справедливого врегулювання.

Слід зазначити, що багато вимог можуть бути вирішені мирним шляхом з носієм і не потребують допомоги соціального регулятора.

Якщо вам потрібна допомога в пошуку досвідченого громадського регулятора, ви можете відвідати веб-сайт Napia (Національна Асоціація громадських Настройщики страхування) або ваше державної організації. У Каліфорнії, організація CAPIA.