Коли був винайдений страхування автомобіля і чому

З моменту винаходу автомобіля, необхідність захисту для водія і пішохідної було очевидно на ранній стадії. Проблема в перші роки було те, що володіння автомобілем просто не було досяжно усіма, тому потреба в ковдру політики і законів просто не було необхідності.

Для тих, хто може дозволити собі автомобіль, не було ніякої закон вимагає наявності страховки. Були не так багато машин на дорогах і так потребують захисту просто не було. Це було наприкінці 1800-х років, коли перший автомобіль з двигуном внутрішнього згоряння був винайдений. Німецький винахідник на ім’я Карл Бенц (Мерседес-Бенц слави) була зарахована в такий подвиг інженерного мистецтва.

Тоді в 1913 році, більше десяти років потому, виробництво автомобілів дійсно почали прискорюватися, все завдяки Генрі Форду. Його інноваційний шлях мають складальні лінії для масового виробництва автомобілів змінилася людей жити вічно, що зробить автомобіль доступним товаром, що одне, що кожен може мати. Таким чином, з більш автомобілів на дорозі і більше потенційних небезпек і нещасних випадків, потреба в деяких страхових або доступною захисту була більше, ніж будь-коли.

У певному сенсі, страхування автомобіля почав просто як спосіб, щоб забезпечити захист, але, як на автомобільному ринку зростали, і на ринку страхування автомобілів.
Почнемо з того, транспортний засіб перед законами, власникам автомобілів доведеться приватні угоди з конкретної компанії платити за будь-які претензії у разі нещасного випадку або травми іншій особі. Тоді володіють автомобілем вважалося привілеєм, тобто закони були введені в дію для захисту третіх сторін, таких як пішоходів, тварин і майна.

Ідея захисту фінансово від втрати або пошкодження майна насправді походять від морського страхування для захисту суден, коли приступили рейсів для доставки вантажів. Якщо корабель не зробить його, то власник і дистриб’ютор були захищені у фінансовому відношенні від втрати вантажу. У цьому сенсі політика створила для морського страхування діяв в якості плану для страхування автомобілів.

У Великобританії, перший страховий поліс, написані англійська компанія повернулася в 1895 році і він не був тільки через три роки, що США пішли їх прикладу. Їх перша політики написана в 1898 році пан Дж. Трумен Мартін, який став першим в історії страхувальника. Перший в історії страховий поліс автомобіля діяв тільки з метою захисту майнових, що Ма бути пошкоджені автомашини. У Великобританії, він не був до 1930 року, що уряд зробив страхування автомобіля вимога закону. Принаймні, кожен автомобіль повинен був бути третьою стороною персональну страховку.

У 1988 році уряд Великобританії виробили те, що відомо як Закону про дорожній рух. Знову ж, це вказує, що при використанні транспортного засобу на дорозі загального користування або в громадських місцях, водій транспортного засобу повинен бути застрахований або мати захист від відповідальності отримання травми іншими людьми (пішоходів і пасажирів) чи пошкодженням чужого майна.

З тих пір еволюція страхування автомобіля дозволило для розвитку кількох політик, адаптованих до потреб водія та автомобіля, який вони ведуть. З точки зору політики, які зараз у продажу, у вас є третій особі лише страхування, третя сторона, пожежі і крадіжки, страхування і, нарешті, повне каско. Кожна політика змінюється з тим, що вони пропонують водіям і як така вартість премія буде разюче відрізнятися. Вартість кожного політика також буде змінюватися в залежності від вашого досвіду водіння вашої історії водіння і типу автомобіля вашого диска.