Код автострахування

Що таке код автострахування?
Код автострахування по суті те, що диктує, скільки ви будете платити за страхування. Ця стаття буде інформувати Вас про те, компіляції коду, а також, як різні авто страхові компанії можуть відрізнятися в коді вони призначають вам.

Які фактори увійти до нього?
Є багато речей, які входять до з’ясовуючи код авто страхування, і ця стаття здебільшого служить способом для вас, щоб отримати приблизне уявлення про те, як все це працює, а не точну оцінку вашого коду. Для того з найбільш важливих до найменш важливими чинниками, які впливають на код у наступному.

1. Стан, в якому ви живете. Це найважливіший фактор, з тієї причини, що ви тільки так добре, у водія, як і інші люди на дорозі дозволить вам бути. Стани з інтенсивним рухом весь час мають найвищі показники. Трійку є Нью-Джерсі, Нью-Йорку і Вашингтоні, округ Колумбія, в тих штатах, ви будете платити майже вдвічі більше, ніж ви будете платити в Айові.

2. Ваш вік. Загальновідомо, що підлітки більше платити за страховку, тому що вони частіше потрапляють в аварії. І таким чином, це має сенс, що ваш вік є чинником, коли, дивлячись на ваш код Автострахування. Компанії автострахування встановили, що люди 75 років і старше отримують в самих нещасних випадків. Нижче наведені ті від 16 до 24 років. Тоді приходьте 64-75, то 50-64, і, нарешті, ті, хто 25-49 років, які були відзначені, щоб отримати в найменш нещасних випадків.

3. Пол. Жарт між чоловіками, що «жінки погані водії” офіційно піддається. В цілому, жінки, як відомо, щоб отримати менш нещасних випадків, ніж у чоловіків, особливо якщо дивитися на підлітків. Так що якщо ви чоловік – особливо підлітків чоловік – доведеться заплатити більше. Цікавий факт, однако. Підліткові чоловіки, які перебувають у шлюбі, як спостерігалося, отримати в менше аварій, ніж окремі підліткові чоловіки.

4. Водіння запису. Це добре, щоб уникнути аварій, якщо ні з якоїсь іншої причини, ніж не підвищувати вашу страховку! Звичайно, автомобіль втратив / життя часто щось цінність, також. Те, як страхові компанії бачать, тим більше аварій ви отримуєте, тим більше шансів, що Ви, щоб потрапити в більш аварій, і вони ваші швидкості відповідно.

5. Кредитна історія. Цей, здається, що це не буде мати нічого спільного з тим, як імовірно, що ви потрапляєте в аварії, але, тим не менш, вона стоїть страхових компаній більше, щоб застрахувати хтось з поганим кредитах.

6. Ваш автомобіль. Марку і модель вашого автомобіля також використовується страхової компанії, щоб побачити речі, як, скільки ваш автомобіль буде коштувати ремонт, як часто подібні автомобілі потрапляють в аварії, і т.д. (Lamborghini може коштувати трохи більше, щоб застрахувати, ніж Honda)

Що ви залишилися?

Після того як вони взяли до уваги всі фактори, авто страхові компанії дасть вам код, який, як правило, від 1 до 27. Мета полягає в тому, щоб мати невелику кількість, в тому, що ваше авто страхування коду множиться на компанії “переважний профіль” тариф, який можна було б розглядати як еквівалент “1”. Наприклад, якщо у мене є код автострахування з 5, і переважний рейтинг профілю складає $ 100 на рік, я буду витрачати $ 500 на рік.

Який наступний крок?

Ну, всі авто страхові компанії використовують ті ж фактори, щоб створювати свої коди. Однак, різні компанії не шлях ті ж фактори в рівній мірі. У той час як ви могли б бути призначені 1,5 в одній компанії, ви можете бути кращим профілю на інший. І саме через це, що дуже важливо, щоб навколо магазину, перш ніж купувати страховку.