Кобра кращим варіантом для вас

Коли ви залишаєте свою роботу, C.O.B.R.A. Страхування може бути оптимальним вибором для покриття вашої родини. Також це може бути дуже великою помилкою. Знаючи, чи приймати COBRA колишній компанії пропозицію, ви можете заощадити багато грошей. Кобра можуть бути оцінені два рази більше, ніж аналогічних НЕ Кобра страхування варіанти, які можуть запропонувати майже ідентичними або іноді краще переваги.

C.O.B.R.A. може бути вашим кращим варіантом, якщо:

Індивідуальні кришки здоров’я не доступні для вас

Приватна медична страховка коштуватиме значно дорожче

Ви будете впевнені схвалення від медичного плану, коли охоплення COBRA закінчується

Якщо ви або член сім’ї має вже існуючі медичні умови, приймаючи ваші COBRA опція може бути ваш найкращий і єдиний життєздатний вибір. Приватне медичне не можуть бути доступні для вас і ваших COBRA медичне страхування план, ймовірно, охоплюють захворювання допомоги.

Зазвичай здоров’я КОБРИ забезпечення коштує більше, ніж політика доступна для тих, хто купує їх забезпечення безпосередньо. Це тому, що COBRA є продовженням вашого права на групу вашої компанії політика в галузі охорони здоров’я охоплення і групи здоров’я покрив зазвичай коштує дорожче, ніж індивідуального медичного страхування.

Проте, в певних ситуаціях, кобра буде коштувати менше, ніж план, який ви можете придбати на свій розсуд. Якщо ця різниця досить велика, ви можете розглянути COBRA варіант.

Якщо ви гарантовано прийняття в догляду плані забезпечення якості здоров’я, коли ваше право закінчується COBRA вам уникнути велика пастка охоплення здоров’я COBRA. Часто люди, які абсолютно здорові, коли вони підписатися на COBRA Не буде, коли їх права закінчується. Це може означати, що їхній будинок або інші активи використовуються для оплати медичних рахунків за тим, вироблені після їх COBRA планом закінчується.

C.O.B.R.A. може бути дорогою помилкою в багатьох інших ситуаціях. Це тому, що:

Беручи C.O.B.R.A. Тепер може означати, що ви не будете мати право на інше покриття, коли ваші COBRA закінчується

C.O.B.R.A. може коштувати більше, ніж індивідуальний поліс медичного страхування

Найбільша проблема з прийняттям COBRA не вартість в порівнянні з аналогічним індивідуальний охоплення політики охорони здоров’я. Найбільша проблема полягає в десятки тисяч доларів, ви могли б платити зі своєї кишені за медичне обслуговування після COBRA закінчується. COBRA, як правило, кінець 18 місяців після ваша робота закінчується. Якщо, наприклад, ви будете мати право на Medicare, коли ваші COBRA решт, це питання не повинен вас турбувати. Тим не менш, завжди є шанс, що ви будете розвивати важкому стані охорони здоров’я протягом часу, що ви покриті COBRA. Це може призвести до будь-якої нової компанії впевненість відхилити вашу програму.

Якщо ви можете придбати поліс, який ви можете тримати, поки ви не маєте право на Medicare, поки ви здорові, ви могли б уникнути цієї катастрофічна подія.

Багато людей не в змозі навіть перевірити ціни на інші медичні варіанти кришки. C.O.B.R.A. медичне страхування часто є найбільш дорогий варіант. C.O.B.R.A. може коштувати набагато більше, в порівнянні з індивідуальної та сімейної медичної страховки політика!

Ви повинні ходити по магазинах навколо за ціни і пільги. Дуже часто ваші COBRA план медичного страховика буде мати подібну політику не-COBRA політики, що ви маєте право.

COBRA страхування може стати відмінним вибором в певних ситуаціях. Однак переконайтеся, що дивитися на різні варіанти, тому що покупка COBRA, якщо є більш конкурентоспроможними варіантами страхування варіантом для вас може бути дорогою помилкою.