Книга резюме є кращими інформацію дієта для успіху

Кілька років тому я зіткнувся з давнім другом мого в той час як на бігових відрядженні. Стів був законним магнат бізнесу. Він володіє і управляє 35 різних компаній з транснаціональними операціями. Я погодився зустрітися Стів на вечерю одного вечора, щоб наздогнати за родині та бізнесі.

Він сів на своє місце в той час як кожен з нас замовив склянку Піно Нуар, як наша розмова дрейфував моїх обширних подорожах. Але я був більше зацікавлений в його вражаючої здатності керувати своїм життям і працювати так ефективно. В один момент у нашій розмові, я запитав: «Як ви освоїти нові навички, відточувати старі і бути в курсі останніх ідей у ​​бізнесі?”

«Я на дієті інформації”, Стів відповів без вагань. “Киньте вина, тому вам не подавиться. Я дам вам по секрету, який змінив мою кар’єру. Я купив одну книгу за останні п’ять років, у міжнародному аеропорту Денвера, і тільки тому, що він дав мені знижку на Diet Coke ».

“Це божевілля! Ви інформоване і досвідчений бізнесмен. Ви працюєте в глобальному ринку. Як ви зберігаєте ваші конкурентні переваги? “Я випалив з швидким вогнем. “Я відповім на все це, але чекати – він стає кращим», він спокійно відповів. “Минулого тижня я прочитав три десятки книг по бізнесу на дві години польоту в Лос-Анджелес” Я повинен був опанувати секретною зброєю Стіва.

Це не досить, щоб читати. Те, що ви читали повинні бути актуальними і важливими. Якщо це не так, не читайте його. Інформація марна, якщо вона не поширюється на щось важливе або якщо ви забули його, перш ніж мати можливість застосувати його. У мене була звичка читати книгу від кірки до кірки тільки для того, щоб сказати я читаю кожне слово. Часто, я мав би перечитати ту ж книгу, коли я, нарешті, необхідна інформація. Це було нерозумно й надмірно. Коли я зламав цю погану звичку, я став більш ефективним і дієвим з моїм часом. З добре написане резюме книги, я зберігаю набагато більше змісту, ніж коли-небудь читав книжку від палітурки до палітурки.

Починаючи з цього моменту, я збираюся запропонувати вам розвинути надприродною здатністю вибірково неосвіченим. Невігластво може бути блаженство, але це також практичні і дуже ефективно. Вкрай важливо, ви дізнаєтеся, щоб зосередитися на інформації, яка може вирішити ваші проблеми, просування своїх бізнес-цілей, і підвищити ваші особисті багатства. Резюме книга допоможе вам зробити всі три. Я читаю 5000 слів, на восьми сторінках друку резюме всього за 15 хвилин або послухати спеціально сценарій аудіо резюме приблизно за 20 хвилин – і нічого більше. З книгою резюме Я в змозі підтримувати фокус лазера на інформації, яка має відношення до моєї професійної мети. Через п’ять років у мене не було проблемою через це селективного невігластва.

Як наш вечерю розмова підійшов до кінця той фатальний вечір, я зробив висновок, я повинен був узяти моє зміна моєю інформацією дієту і збільшити свій апетит до книги резюме. Хлопчик, я рятував багато часу. Книга резюме дали мені додатковий час, щоб провести час зі своєю дружиною, зв’язок з моїми дітьми, і загострити мої конкурентні переваги.