Клінтон буде вирішити проблему медичного страхування для людей з уже існуючими умовами

Оскільки США президентських виборах нагрівається вона не дивно бачити, що охорона здоров’я та медичне страхування в напрямку верхньої частини порядку денного і, для багатьох з нас, можливість знаходження рішення проблеми дешевого страхування для людей з вже існуючі умови можуть зробити план сенатора Клінтон привабливим вибором. Але чи можливо, щоб працювати?

Як і більшість планів це звучить фантастично і обіцяє запропонувати ряд нових варіантів для людей, які в даний час мають медичної страховки, а також для 47 мільйонів американців, які в даний час не мають медичної страховки. Крім того, він обіцяє скоротити ваші премії і надати Вам кращу безпеку покриття. Для людей з уже існуючими умовами він обіцяє “покласти край дискримінації на основі вже існуючих умов або очікувань хвороба”.

План Хілларі Клінтон за рішенням медичного страхування потреби Америки закликає провайдерів співпрацювати з роботодавцями та пацієнтів, щоб забезпечити високу якість медичної допомоги за доступною ціною і на уряди з метою здійснення реформ у системі охорони здоров’я, з тим щоб як збільшення якості медичної допомоги і скоротити витрати.

Це, звичайно, саме те, що ми всі хочемо бачити, але якби це було дійсно так просто, чому система охорони здоров’я сьогодні у такому безладі і чому витрати сходження замість зниження?

Той простий факт, що це всього лише останнім у зростаючий список планів, щоб розібратися в системі медичного страхування і журавлем в небі. По суті, це не більше ніж політичні пропозиції, який не дуже добре написано і красиво представлений і, безсумнівно, в якійсь мірі виконувати свої цілі, яка є просто зазивати голосів. Він не буде, однак, робити все, щоб поліпшити медичне страхування, як це просто не розглядаються реальні проблеми світу.

Сьогодні страхування здоров’я дуже великий бізнес і має дуже мало спільного з пропозицією охорона здоров’я та багато, щоб зробити з отримання прибутку для страховиків. Тепер ви можете поговорити з провайдерами цілий день, але, якщо уряд США не збирається кинути значну суму грошей на цю проблему, то витрати не збирається спуститися.

Будь-хто, хто зазнав приватної медичної допомоги здійснюється за кордоном буде занадто добре знаємо, що більша частина витрат на надання допомоги в США представляє прибуток для страхових компаній, а не фактичні витрати на надання допомоги. У вас є тільки шукати основні лікування в будь-який з багатьох чудових лікарень на Далекому Сході, щоб зрозуміти, що ви можете отримати дуже високу якість догляду на незначну частину від вартості за умови, що такою ж ретельністю в Сполучених Штатах. І якщо ви вважаєте, що якість медичної допомоги за кордоном не так добре, як у США, то подумайте ще раз, тому що значна кількість медичних установ на Далекому Сході укомплектований дуже висококваліфікованих лікарів і хірургів і мають одні з найсучасніших обладнання можна знайти де завгодно в світі.

Це все дуже добре, щоб говорити про роботу з постачальниками, щоб знизити витрати, але правда полягає в тому, що він далеко не в їхніх інтересах зробити так. Витрати будуть залишатися на нинішньому високому рівні і дійсно буде продовжувати рости, поки уряд США не вирішить взяти на себе відповідальність за надання основою охорони здоров’я в Сполучених Штатах.