Класичне Автострахування – чому ваш “автомобіль мрії” може опинитися під загрозою.

Можливо, ви, нарешті, отримав машину своєї мрії. Може бути, це те, що м’язи автомобіль ви завжди хотіли ще в середній школі, або ви отримали цю машину назад, що ви були 30 років тому. Може бути, у вас був ваш класичний автомобіль протягом багатьох років. У будь-якому випадку, якщо ви страхуванні з вашим нинішнім щодня страхової компанії транспорті, ось кілька причин заглянути в страхову компанію інкасаторську машину.

Перш за все, багато стандартні автомобільні страхові компанії не можуть застрахувати свій класичний автомобіль за те, що він дійсно варто. Багато класичні автовласники, які мають своє авто, які охоплюються їх стандартної страхової компанії може бути відображена в реальній політиці вартість. Це, ймовірно, найгірша політика у Вас може бути, оскільки це тягне за собою покриття, що вам будуть платити фактичне значення страхова компанія визначає ваш автомобіль. Вони можуть використовувати синій балансової вартості, якщо вони у списку, або використовувати відсоток того, що ви заплатили за транспортний засіб. Якщо ви заплатили $ 4000, що для автомобілів десять років тому, і тепер він повністю відновлений, страхова компанія може знайти на $ 4000 амортизуються протягом десяти років. Транспортні засоби знецінюються за фактичною грошової вартості політики, навіть класичні автомобілі та інші предмети колекціонування. Якщо ви виявили, що при такій політиці, читайте далі. Ви повинні дивитися на наступні два типи політики.

Заявлена ​​вартість та узгодженої політики Значення є найкращим чином підходить для класичних автомобілів. Вони обидва дозволяють вартості автомобіля, який буде встановлений між власником і страховою компанією, а не тільки стандартні значення взяті з специфікації. Тим не менш, узгодженої політики Значення є кращим вибором. Значення заявленої політиці як і раніше дозволяють автомобіля падати щорічно, і, як правило, більш високі франшизи. Значення узгодженої політики не знецінюються, так що ваш класичний автомобіль завжди покрита до суми, макс. Крім того, багато Значення узгодженої політики не мають франшиз, що робить його кращим вибором.

Тепер, коли я вже, напевно, злякалися деякі класичні автовласники, є одна хороша новина за те, що ваш автомобіль застрахований за страхової компанії інкасаторську машину. Ви можете заощадити до 50% від своєї премії. Тому що ці страхові компанії мати справу тільки з класичними та інших автомобілів колектора, вони можуть тримати свої премії нижче. Більшість колекціонерів автомобілів зберегти свої транспортні засоби у верхній частині форму, і вони використовуються виключно обмежена кількість. Це означає, що ці автомобілі не так багато відповідальності в страхову компанію. Єдине положення ви можете зіткнутися з обмеженими посібник пробіг (зазвичай 5000 миль на рік або близько цього), мінімальна межа вік водія 25 або 30, і ви не можете брати участь в гонці автомобіля. Багато політиків навіть дозволить вам мати більше одного класичного автомобіля при тих же політику, за тією ж ціною!

Якщо у вас є рідкісна або спеціально модифікований автомобіль або є модель побудована відомим будівельником, ваш класичний автомобіль може мати більшу цінність, ніж будь-яка книга або стандартний страхової компанії оцінять ваш автомобіль в. Знову ж, оскільки колектор автомобіля страхові компанії мати справу тільки з колекціонер автомобілів, вони знають, на що звертати увагу при визначенні істинної вартості вашого колекціонером автомобілів. Використання компанією спеціальності страхування є кращим способом, щоб повністю застрахувати свій класичний автомобіль.

Я не збираюся підключити якоїсь певної страхової компанії, але за допомогою пошукової системи принесе більше, ніж ви могли порівняти. Вам потрібно всього лише порівняти два або три – більшість колекторів страхування автомобіля котирування будуть аналогічними. Як правило, не знайти великі коливання цін, як ви можете знайти в стандартній щоденної котирування перевезення автомобілів. Перед викликом, переконайтеся, що у вас є загальна цифра приблизна для вартості вашого автомобіля. Страхові компанії можуть хочуть бачити квитанції для відновлення, запасні частини і працю, яку Ви використовували для визначення вартості. Будь рідкісних варіантів, оригінальних запасних частин і т.д. Також можна відзначити.

Якщо у вас є страховий поліс набір, ви повинні періодично оновлювати його. Класичний автомобіль значення за останні десять років або близько того були ростуть досить істотно. Відновлення також збільшує вартість автомобіля. Переконайтеся, що ви застраховані на повну вартість вашого автомобіля в разі, якщо найгірший з можливих сценаріїв відбувається. Він платить в більш ніж один шлях, щоб заглянути в страхову компанію інкасаторську машину для цитати. Не тільки може вам заощадити багато на премії, але ви можете знайти вашу поточну страхування не покриває повністю ваш класичний автомобіль до його “істинного значення. Це один великий ризик, особливо якщо у вас по-справжньому цінно класика.