Китай страхового портфеля.

Ви схвильовані з приводу потенціалу зростання Китаю, але не може натиснути на спусковий гачок через значні ризики погіршення? Ось спосіб інвестувати в зростання в Китаї і до цих пір спати ночами.

Китай був найбільшою економікою у світі протягом вісімнадцяти останніх двадцяти століть, і це чітко визначено, щоб відновити свою роль в якості гегемона в Азії, а потім кинути виклик глобального лідерства США. Чи зможе вона витримати його 10% темпів економічного зростання, придушити невдоволення сільських, створення міцної ринкової фінансової системи, домінуючою приватизувати державні підприємства і рухатися до відкритості та демократії? Це важке завдання, і ви можете посадити мене в скептика колонки.

Тим не менш, промислове сировину в Китаї влада, імпульсу і відчутним амбіції китайського народу могли б реально одержати величезну віддачу. Я раджу своїм клієнтам, щоб йти вперед і інвестувати в Китаї, але підкреслюють, що це спекулятивні інвестиції. Це розумно, щоб захистити від значних ризиків погіршення.

Ось простий план, який ви, можливо, захочете виконати, щоб захопити вверх при одночасному скороченні ваших збитків, якщо китайська економіка б’є лежачого поліцейського.

По-перше, ви можете використовувати широкий акцій в Китаї через інвестиції в Китаї iShare біржового фонду (FXI), яка складається з 25 найбільших і найбільш ліквідних паперів Китаю. Все з 25 акцій, що входять в Китаї iShare котируються на Гонконзькій фондовій біржі. Деякі з них включені в материковому Китаї (H акцій) і деякі з них включені в Гонконзі (червоні фішки). Китай iShare був набирає обертів в останні кілька місяців і трохи більше 12% цього року.

Китай iShare забезпечує хорошу експозицію на три ключових секторах Китаю: енергія (20%), зв’язку (19%) і промислові (18%). Ця концентрація може розглядатися як плюс чи мінус в залежності від вашої точки зору. Наприклад, деякі розумні інвестори приділяють велику ставку на ринки Китаю споживача. У першу п’ятірку компаній становлять 40% від індексу. Річні витрати по китайсько iShare тільки 0,74% порівняно з 2% плюс інші альтернативи, в тому числі там активно керованих Китаю та Великого Китаю регіональних фондів. Майте на увазі, що більшість з цих компаній як і раніше в значній мірі і належить китайському уряду.

Далі, вам було б прибрати частину страховку, щоб захистити цю позицію, купивши опціон пут на Китай iShare (FXI). Це здається складним, але насправді дуже проста. Одним з варіантів є право на купівлю (виклик) або продати (пут) 100 акцій безпеки на фіксований термін дії за фіксованою ціною (ціною виконання). Для цього права інвестора виплачує винагороду або премію.

Хоча ви можете скаржитися сплати премії з холодною готівку, коли ви, можливо, не потрібно, ви, ймовірно, додому страхування тільки у страйках разі лиха і, безсумнівно, у вас є страхування життя, а також. Чому б не захистити ваш портфель, а? Це особливо важливо враховувати хеджування проти більш ризикованих ринків, що розвиваються, таких як Китай. У той час як такі країни, як Китай пропонують величезний потенціал зростання, ризик економічного спаду може бути складною і знерухомити навіть самого сміливого інвестора.

Давайте розглянемо декілька прикладів. Припустимо, ви купуєте 100 акцій Китаю iShare (FXI), який торгується на рівні $ 62 за акцію. Ваше загальний вплив становить $ 6200. Потім покупки пут-опціон (право продати iShare Китай), який дає вам право продавати FXI за ціною $ 60 в третю п’ятницю в січні 2008 року. Я думаю, ми всі можемо погодитися, що багато що може трапитися з Китаєм, хороші і погані, відтепер і до січня 2008 року. Якщо ціна на Китай iShare рухається вниз до ціни виконання, вартість опціону буде збільшуватися.

Це коштуватиме вам премію в трохи більше $ 500, але обмежує ваші потенційні втрати до $ 2 за акцію плюс премія. Або купити опціон пут за фіксованою ціною в $ 50 і ваша премія падає приблизно до $ 200 з гіршому випадку втрати в розмірі $ 12 за акцію плюс премія.

Ось ще один приклад. Ви знаєте, латиноамериканські ринки гарячі і віримо, що бичачий ринок продовжиться, але побоюються, що є потенціал для різкого відкоту. Ви можете купити 100 акцій Латинської Америки 40 iShare (ILF) дає вам впливу Бразилія, Аргентина, Мексика та Чилі за ціною $ 113 на загальну експозицію $ 11300. Тоді купіть опціон дає вам право на продаж 100 акцій за ціною $ 100 в березні 2006 року премією близько $ 300. Ваша гіршому випадку тоді було б втратою 15% з необмеженим вгору.

Зберегти холодну голову, коли інвестиції в країнах з ринком, як Китай. Вони повинні представляти тільки невелику частину вашого портфеля і, по можливості, прибрати частину страхування.