Керівництво щодо купівлі квартири Страхування

Багато людей виявляють надто пізно, що вони не належним чином охоплюються політикою кондомініуму асоціації. Є кілька речей, які кожна людина, яка купує квартиру повинні бути в курсі, що допоможе йому або їй в покупці квартири страхування. Більшість кондо асоціацій придбати адекватного страхового покриття будівлі, але існують значні прогалини в особистому кришки і кришки блоку, які повинні бути розглянуті в рамках кожної окремої людини. Хитрість про купівлю кондо страхування є бути докладно обізнаним. Переконайтеся, що ви ретельно прочитали хоча кондо страховий поліс асоціації. Якщо можливо, дістати копію поліса, так що ви можете проконсультуватися з професійним якщо виникне така необхідність.

кондо необхідності страхування

Перше, що потрібно пам’ятати, що кондо політики Асоціації поширюється тільки на структурі будівель, приміщень загального користування і там, де вказано, певні загальні інтер’єру, такі як килимових покриттів і декоративних меблів. Важливо, щоб при першій покупці квартири, щоб дізнатися з асоціацією про вид страхування, яке охоплює будівлю і які аспекти страхового захисту будь тілесне пошкодження або знищення майна або втратою. Це означає, що будь-яке тілесне ушкодження в межах одиниці кондо або пошкодження майна з будь-яким причин не будуть покриті.

По суті, це кілька конкретних областях страхування, що вам потрібно вивчити. Одним з них є особистим володінням і титульне страхування. Цей вид страхування буде охоплювати вас у разі підробки попереднього власника, якщо такі є, і помилки, допущені у власність документації при реєстрації продажу до вас. Забезпечення того, щоб Ви застраховані в разі, якщо виклик вашого повного і абсолютного володіння в кондомініум має важливе значення.

особистого майна та відповідальності

Ваша політика повинна охоплювати всі витрати власності, що міститься в кондо. Ви повинні зробити оцінку всіх меблів та особистих речей, що містяться в кондомініумі, і є ці задокументовані і включені в страхову компанію. Це гарантує, що чи повинні бути які-небудь ушкодження ваші особисті речі, як ваша меблі, ви адекватно охопити замінити ці.

Страхування у зв’язку з води, викликаних водоканалу щось ще, що ви повинні бути в курсі. Вода проходить через трубопроводи, які можуть призвести до пошкоджень в межах вашого кондомініуму. Це може зажадати значного ремонту пошкоджень, які не можуть бути охоплені політикою асоціації. Крім цього, ви також повинні знати широкої відповідальності, які можуть виникнути до вас якщо будівля потребує ремонту і загального фонду недостатньо коштів. Переконайтеся, що ви купуєте покриття у разі такої можливості.

Якщо у вас є дорогі предмети колекціонування або зберігати у себе вдома, ви, безумовно, потрібно поплавок, щоб забезпечити охоплення цими. Отримання поплавок охоплення буде застрахувати свої дорогоцінні предмети від пошкоджень і крадіжок серед інших ситуаціях.

Нарешті, багато політиків асоціації кондо страхування не покриває пошкодження пристрою викликані землетрусами або стихійних лих. Це те, що вам потрібно бути в курсі і дізнатися про вашої квартири від асоціації.