Керівництво щодо купівлі будинку страхування для покупців першого разу

Купівля першого будинку захоплююче час. З першого перегляду дня ви отримати ключі є вихор правові відносини, іпотечні обговорень і стресу, щоб обійти. Там так багато зробити і ніколи не буває достатньо часу, щоб зробити все це. Серед іпотечних заявок та справи є деякі невеликі, але дуже важливі деталі, які потрібно довести до кінця, не в останню чергу вашого будинку страхування.

Багато провайдерів іпотечного вимагаю, щоб ви, принаймні забезпечених страхування будівлі до того часу ви в’їхали Це часто супроводжується також іншими умовами в тому числі діючий поліс страхування життя. Тому потрібно витратити трохи часу шикуються вашого будинку страхування до моменту повернення переступити поріг.

Так що страхування житла вам потрібно?

страхування будівель

Страхування житла складається з двох окремих форм кришку. Перший будівель кришки. Це те, що захищатиме фізичну будівлі. Так що якщо ваш будинок згорів або пошкоджених осідання, це гарантує, що ви захищені та зможуть дозволити собі всі необхідні ремонтні роботи. Зміст страхування потрібно за законом, тому дуже важливо, що це розібралися, перш ніж перейти в (хоча ваш іпотечний консультант, ймовірно, нагадає Вам про цю вимогу, як ваші угода буде остаточно тільки при підставі, що це було куплено).

зміст страхування

Другий варіант покриття зміст страхування. Це, як випливає з назви, буде страхувати все майно у вашому домі. Це трохи складніше, ніж страхування будівель, а для цього потрібно оцінити вартість вашого товару і отримати політики, заснованої на цій оцінці. Вам не потрібно буде, щоб отримати високий рівень покриття, проте, якщо ви вирішите піти на більш доступний варіант за рахунок зниження рівня охоплення, ви не могли б отримати повну компенсацію у разі виникнення претензії.

Обкладинка не повинна розглядатися в якості опції. У кожному будинку повинен бути захищений і утримання будівель і страхування так, щоб покрити будь-які потенційні нещастя в майбутньому. Поки є вартість неминуче пов’язані з цією всеосяжною кришку, вона не повинна бути надмірно високою.

В якості нового покупця ви можете не створили значних претензій до досвіду, який буде означати, що ви заплатите трохи більше на початковому етапі. Протягом довгого часу, що ці політики повинні поступово ціни нижчі, що міг бачити їх скоротилося більш ніж на третину.

як заощадити гроші

Однак є ще гарна якість, яке буде матися виходити і бачити те, що різні страхові компанії можуть запропонувати вам шляхом цитати. Просто тому, що ви новачок в ринку, це не означає, що ви повинні платити більше, ніж потрібно для того, для забезпечення гідного страховий поліс будинку.

Один відмінний спосіб заощадити кілька фунтів, щоб виходити в інтернет. Мало того, що більшість страховиків тепер мають свої власні веб-сайти, з яких ви можете джерело цитати, але багато також надаватиме спеціальні тільки інтернет-знижкою. Ви також можете отримати гроші на подальше, якщо ви купуєте як будівництво та утримання страхування через одного провайдера. Це може скласти що завгодно, аж до 25% (залежно від провайдера), так це добре варто отримувати різні цитати і бачити, де реальна вартість.

Таким чином, поки покупці будинку страхування навряд чи сама захоплююча річ про те, перший раз покупець, це необхідність. Викладено бюджету за скільки ви в змозі витратити, і визначити рівень покриття, що ви відчуваєте себе комфортно з. Де б ви не вирішили джерелом вашої цитати, це завжди варто отримання хорошого мало, щоб переконатися, що ви отримуєте найкраще справу можливо. Зважте порівняльних переваг, як з точки зору вартості політики і що воно охоплює, то вивчити і вибрати той, який найкращим чином відповідає вашим потребам.