Керівництво споживача для Медігеп страхування

Довідник споживача є покупка керівництво; коли ми вирішили придбати все, що ми повинні оцінити переваги та недоліки послуги або про продукт. Тому споживач Керівництво є найважливішим керівництво по купівлі, незалежно від характеру товару.

Цей закон всебічності підходить для покупки страхування здоров’я також. У разі купівлі Медігеп план страхування ми повинні мати більш повне уявлення про плани, тому що в плани Медігеп страхування ми повинні вибрати план з усіх доступних планів, які можуть працювати як ідеальний додатковий план для існуючого плану Medicare і у вимозі може покрити весь медичний представницькі витрати залишаються покритими початковий план страхування Medicare.

Якщо ми не придбали Медігеп страховий поліс, наш план страхування Medicare мало для покриття витрат, понесених медичних процесів лікування, як доплати, франшизи, співстрахування і т.д., а в двох словах є кілька рахунків, яка залишається лежати розкриті Medicare страхові поліси, але може бути покрита додатковий план страхування, як наповнювач заповнює прогалину, можливо, з цієї функції заповнення цих наповнювача політики називають Медігеп.

Велика частина планів Медігеп страхування є його правилами і нормами. Правила регулюються федеральними законами та відповідними державними законами, однак плани продаються і продаються різними Medicare Довідкова страховими компаніями тому зміна премії часто продаються в плани політики. Тому завжди рекомендується робити порівняти плани Medicare доповненню перед покупкою конкретного плану Медігеп страхування від постачальника послуг.

Інша складність планів Медігеп страхування є їх доступність. Хоча є всі всього 12 планів доступні на ринку для вибору, споживачі не можуть отримати доступ усі ці плани разом за замовчуванням. Наявність цих планів відрізняється і може змінюватися в залежності від стану. Наприклад, Каліфорнія Медігеп плани, очевидно, відрізняється від планів Медігеп Вісконсін.

Однак всі стратегії по категорії Medigap необхідно відзначити, ясно, як Медігеп план страхування та здійснення будь-яких цього плану не представляється можливим, доки заявник не має існуючий здоров’я Medicare страховий поліс активно.

За кожну людину окремий страховий поліс Medigap потрібно, щоб насолодитися додатковими перевагами покриття; мінімальний вік для скориставшись Медігеп план страхування становить 65 років. Нижче до 65 років, існують різні критерії прийнятності для відключення і фізичними вадами людини, щоб скористатися перевагою Медігеп покриття Зазвичай, ця можливість краще запропоновані експертами-консультантами страхування.

Якщо Medigap страхувальник отримати надійти сам / сама в плані перевагу Medicare, за замовчуванням покриття Medigap перестає існувати далі. У разі, якщо споживач вибирає інший план медичного страхування, крім початкового плану медичного страхування Medicare, претензія на охоплення Medigap варто автоматично анульовані.

У відповідності з останніми поправками Медігеп політики, то вона більше не покриває ліки за рецептами. Однак якщо споживач має план Medicare D і D Медігеп плану у відповідності з початковим планом Medicare, лікарського забезпечення за замовчуванням буде видалено зі списку покриття.

Доцільно тримати рецепт вигоду лікарське забезпечення в план страхування Медігеп але не як політики, так охоплення. Тим не менш, Medigap лікарського забезпечення не так вигідна, як Medicare Part D переваги охоплення.