Керівництво про те, як порівняти авто страхування котирування

Автострахування Котирування в Каліфорнії не є постійними і постійним. Це пов’язано з тим, що норми страхування автомобілів змінюватися і змінюються з часом. Те ж саме можна сказати і про страхові потреб людини, для зміни можуть виникати в його способі життя, фінансове становище, сімейні обставини і так далі. Конкуренції серед різних страхових компаній також є чинником, який сприяє цим змінам, тим більше, що в інтернеті приніс більше потоків страхових компаній, які пропонують зручність і переваги вільної, онлайн котирування.

Є незліченна безліч джерел, які підкреслюють необхідність порівняти авто страхування котирування для того, щоб отримати кращі відповідну угоду. Проте, складність і догляд необхідні для досягнення цієї мети є страшними. Накопичувальні його негативного звернення є терміни, поняття і правила промисловості, які, найчастіше, незнайомий і розпливчастим. Щоб зробити його ще гірше, конкурентоспроможні ціни на різні авто страхування котирування, що надаються різними компаніями в Каліфорнії і по всій території США дійсно може заплутати і ввести в оману покупців іноді страхування в покупці непридатних політики.

Ось керівництво, які можуть спростити досвід автоматичного торгового страхування, особливо для тих, хто збирається придбати для самого першого разу:

(1) знати терміни, використовувані в автострахування. Як згадувалося раніше, в умовах страхування автомобілів, як правило, бути незнайомі, і розпливчастим, отже, майже незрозумілим. Щоб уникнути помилок і непорозумінь, необхідно бути знайомим з ключовим термінам перед порівнянням цитати і закупівельну політику.
(2) Знати Каліфорнії Автострахування вимоги (або вимог держави, при якому купівля відбудеться). Мінімальна вимога до відповідальності і вимог матеріального збитку змінюватись в залежності від стану. У разі Каліфорнії, вимоги до мінімальних покриттям складає $ 15000 для відповідальністю тілесні ушкодження (травми або загибелі людини), $ 30 000 Відповідальність тілесні ушкодження (травми або смерті більше однієї людини), і $ 5000 за нерухомість пошкодження покриття. Межі покриття застосовується тільки один нещасний випадок. Якщо вимоги держави ясні, наступний крок буде полягати в розгляді всіх компонентів і охоплення політики, різних страхових компаній буде пропонувати. Важливо пам’ятати, що вище мінімального покриття не обмежує клієнта від покупки іншого покриття для максимально можливого захисту.
(3) розглянути зіткнення освітлення. Зіткнення охоплення, що буде платити за ремонт або заміну автомобіля в разі, якщо є зіткнення або аварії. Це важливо пам’ятати, щоб вибрати франшизу засновані на особистому цінового діапазону і потреб. Франшиза суму клієнт платить до страхової компанії бере на себе решту суми.
(4) Розглянути всебічного висвітлення. Це захищає клієнта від автомобільних ушкоджень викликаних вандалізму, крадіжок, пожеж і стихійних лих, а не в результаті зіткнення. Франшиза може бути вибраний для цього, а також.
(5) Розглянути медичне страхування платежів, яка на оплату медичних витрат у разі, якщо хтось тілесні поранення на машині власника під час покриті аварії.
(6) Розглянемо тільки авторитетних і законних страхових компаній або веб-сайтів.
(7) вільна існуючі знижки. Знижки може значно знизити котирування автострахування. Страхові компанії мають різні вимоги до їх знижки, і дуже важливо, щоб порівняти і зіставити їх усі.
(8) Розглянемо способи оплати, тому що деякі компанії непохитною правил, у той час як інші мають м’які з них. Одна порада повинен вибрати політику, який пропонує доступні франшиз.

Порівняння авто страхування котирування в Каліфорнії не повинні бути оподаткування, тим більше що це те, що кожен автовласник повинен зробити при покупці авто страхування, життєво захисна міра проти непередбачених втрат і збитків. Після цього керівництво допоможе у спрощенні усього випробування, так що людина, яка має намір придбати авто страхування може ефективно порівняти котирування і, як наслідок вибрати кращу політику, спрямовану на його потреби.