Керівництво по роботі з домовласників страхування

Майже кожен домовласник має страховий поліс. Якщо у вас є іпотека на ваш будинок, ви зобов’язані мати страховку. Якщо ви є власником будинку, страхування не є обов’язковим. У будь-якому випадку, краще мати якийсь страховий поліс домовласників для захисту вашого будинку і майна.

Домовласники Страхування складається з двох основних частин: жертва і відповідальності. Нещасний випадок буде поширюватися на будь-які пошкодження або знищення, що робиться, щоб ваші активи. Це може включати в себе збитки від вогню, вітру та інших подій, пов’язаних з погодою. Крім того, хороша політика буде пропонувати проживання. Це дуже зручно, якщо щось трапиться і ви не можете жити у вашому домі. Нещасний випадок покриття не поширюється на втрату від повеней і землетрусів. Ці додаткові варіанти необхідно додати, якщо ви живете в районі, який схильний до цих умов. Покриття не поширюється також на крадіжці або втраті активів, такі як ювелірні вироби та антикваріат.

Відповідальність буде поширюватися на будь травми, яка відбувається на майно. Це найбільш цінна частина вашого страхового поліса. Страхування відповідальності забезпечує захист, якщо ви подали до суду, бо хтось був поранений у той час як на вашу власність. Якщо партія переможе, то ваша страхова компанія покриє судові витрати, а також межі відповідальності. Ці два фактори мають вирішальне значення для кожного політика домовласників, так що це дуже важливо зрозуміти, як вони працюють і що вони охоплюють.

Озираючись назад, багато домовласників пошкодують про своє рішення не носити більше нещасних охоплення. Як правило, страхова компанія буде надавати справедливу ринкову вартість структура і весь вміст. Так як більшість людей мають збільшення активів, важливо, щоб оновити втрати покриття по мірі необхідності. Це дасть кращий захист, якщо відбувається трагедія.

Завжди переконайтеся, що ваша страховка буде достатньо, щоб покрити витрати на заміну. Вам потрібно зробити дослідження, щоб визначити, що фактична вартість заміна буде і змінити вашу політику відповідно. Більшість політики дають лише $ 300 000 для охоплення. Це набагато менше, ніж те, що фактично буде необхідно. Більшість домовласників повинні це число, щоб бути ближче до $ 1000000. Хоча це може звучати як багато, додаткове покриття є доступним. Так як більшість страхових полісів роблять свої гроші від основної політики, додаткового покриття нижче, ніж те, що можна було б очікувати.

Переконайтеся, що ви в курсі всіх винятків, пов’язаних з страхування відповідальності. Наприклад, ваш страхуванні відповідальності не буде поширюватися на будь травми, які в результаті будь-якої дії, яке було скоєно кимось, хто проживає в будинку. Важливо зрозуміти, що саме ваша страхуванні відповідальності тягне за собою. Як правило, страхування відповідальності включає в себе медичне забезпечення заробітної плати. Це покриє невеликі медичні рахунки, якщо вони не пов’язані із нехтуванням або відповідальності страхувальника.

Майте на увазі, що кожного разу ви подаєте позов, ваша премія йде вгору. Тільки подавати претензії у випадку крайньої необхідності, щоб уникнути збільшення на премію. Крім того, знайте, що ваша франшиза. Якщо ви можете підняти його, може бути, краще зробити це. Більш високою франшизи призводить до більш низької премії.

Ваша політика буде оновлено щороку. Коли цей час настане, переглянути всю політику. Якщо зміни повинні бути зроблені, переконайтеся, що ви звернетеся в страхову компанію, перш ніж політики оновлюється.