Керівництво по пошуку доступними цінами медичного страхування

Отримання хорошої швидкості медичного страхування як правило, не найпопулярніші теми обговорення навколо водного холодильника. Більшість людей воліють говорити про футбол, їхніх дітей, або … майже нічого. Тим не менш, це набагато важливіше, ніж деякі думають.

Якщо ваша компанія пропонує страхування здоров’я, то ви, безсумнівно, є. Якщо ваша компанія не робить, то є хороший шанс, що ви не робите. Багато хто думає, що це занадто дорого заплатити за самі по собі. У них є пояснення, що нічого не сталося з ними, і вони ніколи не хворіють. На їх думку, вони не потребують медичне страхування і не може виправдати платіж руки і ноги за це. Вони думаю, що тариф медичного страхування, що вони отримають є необгрунтованим. Те, що вони, ймовірно, не розуміють, що відсутність може швидко зіпсувати ваше життя.

Навіть якщо ваш роботодавець покрию вас медична страховка, це не означає, ваша сім’я покрита. Чи є у вас їх захист у разі, якщо відбувається щось погане?

Давайте говорити, що хтось витягує перед вами, і ви звернути з дороги і врізався в дерево. Ви підтримувати множинні травми і змушені залишатися в лікарні протягом місяця. Ви зрештою повернутися додому і протягом декількох тижнів, ви отримуєте рахунок з лікарні за $ 70 000. Хоча ви можете бути зцілені, ви напевне не є $ 70000. Ви навіть не могли дозволити собі заплатити пару сотень доларів на місяць. Куди ти йдеш, щоб придумати $ 70000? Ви думаєте, що ви просто кинути законопроект далеко і проблема буде в кінцевому результаті сам про себе подбає. Ви думаєте: “Може бути, вони просто напишу його.” Шанси, що це відбудеться не є хорошими.

Більш вірогідним сценарієм є те, що вони передають його своїм відділом колекцій. Через деякий час, якщо ви звернули їх, вони будуть судитися з тобою. Ви підете до суду і, можливо, доведеться подати банкрутства або продати все, що ви маєте. Очевидно, що це найгірший варіант розвитку подій, але це цілком може статися, якщо у вас немає будь-якої форми медичного страхування.

Це гарна ставка медичного страхування неможливо знайти? Звичайно, ні! Насправді, є багато гнучкі плани доступні, які можуть відповідати Вашим потребам. Якщо ви не так багато витрачуваний дохід, ви можете отримати тільки основний план, який охоплює нещасні випадки або візитів до лікаря. Це саме по собі буде захищати вас і ваше майбутнє. Ви не хочете, щоб ваше життя зруйнована великий рахунок лікарні.

Вам не обов’язково мати, щоб отримати найбільший, найдорожчий тариф медичного страхування, який у них є. Ви не могли б потрібен план лікування або відвідування лікаря доплати. Якщо ви не маєте потребу в чомусь, просто запитати, якщо ви можете взяти його з вашого плану, щоб зробити загальний план дешевше. Останнє, що вам потрібно буде платити за функції, які ви ніколи не будете використовувати. При такому способі вибору і вибір, ви можете заощадити багато грошей на цьому шляху.

Знайти хорошу швидкість медичного страхування так само просто, як стійкі. Ви повинні дивитися на план, який є кращим для вас. Не просто автоматично приймати будь план, який вони намагаються продати вам. Отримати той, який вам дійсно потрібно. Просто пам’ятайте, що будь-який вид страхування, набагато краще, ніж нічого.