Керівництво з вибору страхової здоров’я дітей

Навіть якщо всі громадяни Канади надають доступ до медичної допомоги через федеральні і / або провінційних програм канадського уряду, ці програми не забезпечують охоплення для кожного стану здоров’я або ситуації. Ще на канадській медичної страховки уряду.

Провінційних планів охорони здоров’я в деякій мірі надають медичну страховку протягом майже всіх дітей, що живуть в Канаді. Більшість великих міст в Канаді є лікарні, які призначені для лікування дітей. Хоча дитячі батьки або опікуни не несе відповідальності за оплату мит, щоб їх діти проходять лікування в таких лікарнях, медичного страхування коливається в широких межах від провінції до провінції. Бачення та стоматологічне обслуговування через провінційні плани варіюються від всеосяжного охоплення не освітлюються взагалі. Відпускається за рецептом ліки, як правило, покриваються у розмірі певного відсотка від вартості, залежно від провінції.

Діти, літні люди, і одержувачів соціальної допомоги є три групи людей, які забезпечені покриття для медичних послуг, що система охорони здоров’я як правило, не забезпечують покриття. Ці додаткові переваги для здоров’я включають в себе бачення, стоматологічні, відпускаються за рецептом ліків, медичного обладнання, і послуг, що надаються фахівцями. Тип і кількість покриття цих додаткових переваг для здоров’я змінюється відповідно до провінції / території проживання.

додаткове страхування здоров’я дитини

Дуже важливо, що можна дізнатися про федеральної / провінційної план охоплює, що це не так, і які типи покриття може бути варто отримання шляхом додаткового медичного страхування дитини. Якщо ваша дитина не має права на висвітлення слухових апаратів, лінз, що відпускаються за рецептом ліки, стоматологічне та медичне обладнання, або різні інші медичні послуги в рамках програм уряду, додаткове медичне страхування дитини варто задуматися, оскільки багато з цих послуг може привести до несподіваних, значно більших витрат. Без додаткового покриття, щоб компенсувати такі витрати, ви і ваша сім’я в кінцевому підсумку може відчувати фінансові проблеми. У той час як отримання додаткового страхування здоров’я дитина може здатися складним і трудомістким, це варто зусиль. Ви можете придбати додаткове покриття для додаткових переваг за рахунок індивідуальних планів медичного страхування, або компанії групових програм медичного страхування, які часто пропонованих роботодавцями.

Керівництво з вибору страхової здоров’я дітей

При купівлі додаткового страхування здоров’я дитини, просять потенційного постачальника страхових правильні питання гарантує, що ви отримаєте охоплення ваші діти потребують, за ціною, яка відповідає вашому бюджету.

Нижче наведені деякі приклади питань ви можете звернутися до страхової компанії:

Яка вартість страхового покриття на одну дитину та / або для покриття додаткових дітей? Який вид покриття, передбачені планом для дітей з особливими потребами? Чи планує покриття існуючих умов? Чим йдеться в Плані вважають існуючі умови? Чи період очікування, перш ніж план стає активним? На що поширюється план? Чи планує забезпечити покриття за межами Канади? Чи потрібно повідомити моїх послуг, якщо дитина покине Канаду? Які винятки плану? Яке покриття Чи планує запропонувати понад план уряду? Яким медичним страхуванням мого робочого місця покриття в порівнянні з покриттям з додаткового страхування? Чи планує покривати спеціальними процедурами або візити до фахівців? Що я повинен робити, якщо я хочу записатися на прийом до спеціаліста? Чи планує покривні скла / контакти, і якщо так, то до якої суми? Чи планує покриття стоматологічної допомоги, і якщо так, то які послуги покриваються? Як я можу подати позов і як я можу отримати відшкодування за Претензії за планом? Який вид рецепт покриття препарат, передбачених планом? Чи є конкретні випадки або винятки, коли ліки не будуть охоплені? Якою буде щомісячна вартість плану, які методи оплати доступні? Що станеться, якщо я пропущу прийом оплати? Є співстрахування чи доплат, що я повинен бути в курсі? Чи франшиза, яка застосовується до плану? Скільки франшизи і як це впливає на мою страховку? Як я дізнаюся, коли я познайомився з франшизою?