Керівництво з вибору кращих страхуванню життя

Страхування життя є необхідністю, що багато людей хочуть, у них не було, щоб обговорити, так як потреба в ньому нагадує менш приємних обставин. Однак, незважаючи на тенденцію відвертатися від думки про смерть, важливо мати щось, щоб залишити позаду повинні немислиме сталося з вами так, що ваші близькі сумують лише втрати, а не ваші фінансові проблеми. Страхування життя може працювати в декількох напрямках, в залежності від вашого вибору планів, і на основі суми покриття ви запитуєте, ваші премії може значно змінюватися.

охоплення умови, що:

Страхування життя трохи відрізняється від більшості страхових полісів тим, що вона використовується в більш ніж одним способом. Почнемо з того, ви можете вибрати між термінове страхування життя або страхування на випадок смерті. Перша з них є страхування життя, яке доступне на встановлений термін або період часу, як правило, 1-30 років і виплачується тільки, якщо смерть настає протягом цього строку. Страхування життя в цілому виплачується по смерті в будь-якому віці, будь то 25 чи 125.

Якщо у вас є страхування життя через ваше місце роботи, це, ймовірно, створений як кратне від Вашої заробітної плати (варіанти, як правило, 1x, 1.5x, 2x і ваш річної заробітної плати). Індивідуальні політики можуть бути налаштовані на певні суми на основі вашого вибору, а також те, що провайдер пропонує.

Питання для постачальника:

При покупці страхування життя, ви хочете, щоб усунути певні проблеми з постачальником політики:

Чи існують які-небудь обставини смерті, при яких політика не буде виплачуватися в повному обсязі на рахунок одержувача? Є іноді положення, що стосуються обставин смерті (наприклад, самогубство) і час проводиться політика (іноді менше одного року), які йдуть охоплення. У якому віці я можу очікувати свій премій змінити? Тому що старші вікові групи мають великий смертністю і більш високий ризик необхідності їх страхування життя виплачується, політики премії зростає з плином часу.

отримувати найнижчу премію:

Більш широке охоплення через ваш поліс страхування життя призводить до більш високої премії. Зменшуючи суму, яку ви хочете бути виплачені в разі вашої смерті, ви зможете знизити страхові внески. Однак, не варто ризикувати занадто рано, замість цього, з віком і мають менше рахунків, ви можете зменшити виплати. Коли ви більше не доведеться іпотеки або автомобіль оплати, можна скоротити, тому що ваш чоловік не буде потрібно, щоб покрити ці витрати. Як ваші діти рухатися, і закінчити коледж, ви більше не повинні їх підтримувати і може зменшити виплати. Чергове зниження може відбутися, якщо кожен з вас і вашого чоловіка почне збирати соціального забезпечення і будь-яких пенсійного фінансування у вас є.

читати дрібний шрифт:

Знайте, що ви підписуєте, перш ніж поставити своє ім’я на що-небудь. Переконайтеся, що умови відповідають тому, що ви обговорювали з вашим провайдером і переконайтеся, що ви розумієте вашої політики. Якщо у вас є термінове страхування життя, знати, чи є це термін рівня або зменшенні терміну політики. Політичному рівні термін виплачує ж по всій довжині цього слова, в той час як політики зменшенні терміну падає швидкість, яка буде виплачена протягом охоплення, як правило, один раз на рік.

Якщо у вас є страхування на випадок смерті, визначити, якщо у вас є традиційні, універсальні, або змінною охоплення. Найбільш поширеним є традиційним, який підтримує рівень виплат і премій через все ваше життя. Універсальне страхування життя дозволяє регулювати ваші умови протягом всього життєвого плану, в той час як мінлива страхування життя, як ощадний рахунок, через який ви можете інвестувати в акції, облігації та взаємні фонди, кожен з яких може мати ваша політика дозрівання більш швидкими Швидкість а й ризикованіше. Нова опція пропонується через деяких провайдерів є змінною універсальної, яка поєднує в собі можливості інвестувати в акції та облігації на велику нагороду, зберігаючи при цьому безпеку можливість внести зміни в свій виплат і премій протягом довгого часу.

додаткове освітлення, щоб розглянути:

Це може бути для вас інтерес вкладати кошти в більш страхуванню життя, ніж ви очікували б потребують нормальних умовах, особливо якщо у вас є будь серйозних проблем зі здоров’ям. Якщо ви минуться до вашого дітям закінчення коледжу або ваш чоловік збору соціального забезпечення, є вартість життя беруть участь, крім традиційних витрати на похорон. Ви, можливо, ще є іпотека, автокредитування зазначає, коледж, щоб платити, і кредитні картки, щоб погасити. Ваш чоловік може працювати, але втрати від вашого доходу, так рано призведе до дефіциту в бюджеті, щоб забезпечити сім’ю. Коли ваша сім’я стає старше, необхідність у цьому стає все менше і менше, і ви можете зменшити виплати.

Крім того, при покупці декількох видів страхування з того ж провайдера, ви часто отримують нижчими ставками. Подумайте про купівлю страхування автотранспортних засобів та / або страхування житла від тієї ж компанії, якщо можна. Ви також можете мати можливість пов’язувати ваше здоров’я, очей і стоматологічну страховку, а також з деякими провайдерами.