Керівництво для початківців купівлі нового туристичному трейлері

Покупка нового каравану є серйозним рішенням. Якщо ви поспішаєте в не вдаючись у плюси і мінуси, що вам потрібно, це може бути дуже дорогою помилкою. Зробіть правильний вибір, і ви знайдете, що володіння нової каравану не тільки приємні враження, але гідні інвестиції у вільний час. Тут ми пропонуємо початківців Керівництво щодо купівлі ідеального караван і підкреслити важливість придбання права караван страхування для захисту вашого нового Tourer.

Як ви йти про вибір ваш караван? Це, напевно, найкраще почати з дилерською поруч туди, де ви живете. Не вірте тим, дилерів, які говорять, що їх мобільні служби модуля буде подорожувати 150 миль, щоб піклуватися про вас! Якщо ви можете, відвідати один з двох основних наметове Показує проводиться щороку в NEC в лютому і жовтні, так як більшість моделей можна розглядати під одним дахом.

Останнім часом спостерігається драматичному коливанню в караван макета дизайну з потрійною фіксованою нарах стає популярним для діапазонів більшість виробників “, заманюючи у великих сім’ях караванінга.

Вам потрібна модель з фіксованою ліжку? Є ліжко стороні острова або нерухомим шаром кращий варіант? Які туалеті вам потрібно? Є достатньо місця для зберігання?

2010 виглядає році кілька проривів у світі туристичному трейлері. Виробник, Бейлі, винайшов свою власну систему будівництва імені Alu-Tech який як стверджується, забезпечує більш сильною і міцною конструкцією, ніж стандартні облігаційних сторін з традиційної структури деревини. Якщо ви купуєте одну з нових Бейлі Alu-Tech моделей ви отримуєте десятирічну гарантію кузова.

Новий сингл міст нерухомим шаром і дизайну кінця туалеті бере ринок штурмом. Цей дизайн-макет пропонує спальні для чотирьох чоловік і може бути важливіше буксир невеликих автомобілів. Дилер Знижки також стають все більш популярними. Ідея в тому, прийняти дилерської бази діапазону і додає до специфікації наприклад краще оббивка, сплавів, запасне колесо, сигналізація та інші предмети. Ці моделі коштують дорожче, ніж стандартні, але караван на додану вартість вдається дешевший, ніж додавання згодом ці пункти.

Імпортні каравани вимагають трохи більше думки, як деякі з них не зробив, щоб Великобританія специфікації (наприклад, вхідні двері на протилежній стороні), а також печей і грилів не може бути встановлений або. Переконайтеся в тому, щоб дізнатися, де найближчий дилерський, а імпортувала марки не мають охоплення Великобританії брендів. Також частина може бути більш важко отримати і чекати рази довше, ніж брендів Великобританії.

Якщо ви шукаєте для каравану, який складається далеко на буксируванні або зберігання, тільки один виробник Великобританія, Гобур, пропонує складні караван. Їх каравани доступні в різних специфікаціях і розмірів. Поп-топ Tourers такі як імпортні Going кабіни, Eriba і срібла триган зробити пропозицію легше буксирування для невеликих автомобілів і більш широкий вибір для цього ринку караван нішу.

Ваш автомобіль може буксирувати ваш караван? Рекомендоване обмеження буксирування становить не більше 85% kerbweight тобто автомобіля загальна вага вашого автомобіля і караванних сукупності не повинні перевищувати граничних поїзда вагою вашого автомобіля (показаний у Довіднику і на автомобіль пластини).

Наметове крадіжки як і раніше є серйозною проблемою, тому важливо, що ваш новий караван добре захищений з протиугінними пристроями, а також купівлю праву кришку караван страхування відповідно до ваших потреб. З преміями, починаючи від £ 49, забезпечення конкурентоспроможних Караван страхування кошторису він лайн не так багато часу і дорогих, як можна подумати.

Чому б не подивитися, скільки ви можете заощадити на гастролі караван страхування на сьогоднішній день?