Керівництво для початківців купівлі будинку парк

Парк будинки стали популярною альтернативою покупці бунгало у відставці та напів-пенсіонери і часто зустрічаються в деяких з найбільш привабливих частин Великобританії. Щит Всього страхування, один з провідних постачальників у Великобританії страховий дім парку, забезпечує необхідну керівництво, щоб допомогти вам знайти ідеальний житловий будинок парк.

Парк будинків довгий шлях від звичайного свята будиночок, новими будинками парку будується для BS3632 стандарт. За мир покупця розуму є також десятирічна гарантія Золотий щит Схема управляється Національної наметове ради.

Існують два основних типи будинку парк. Єдине ціле (як правило, 10 футів або 12 футів в ширину) і дві одиниці пропонують 10 футів або 11 футів шириною в розділі, даючи загальну ширину 22 футів. Вони повністю мебльовані в різних стилях та екстер’єрів, з більшістю клієнти зазвичай приймають візиту на завод, щоб внести свій внесок, щоб планування і як дім парк повинен бути покінчено.

Сьогодні парк будинки побудовані, щоб бути міцним для будь-яких погодних умов. З цінами плюс £ 40,000, виробники будуть будувати до бюджету і може виробляти одиниць як малі, як однієї моделі спальню. Вся побутова техніка повинна бути обладнана, з повною системою центрального опалення та подвійне скління. У багатьох випадках, веранда або настили можуть бути встановлені, поки це не постійним елементом (- враховуючи будинок все ще повинен бути рухомим).

Багато будинків парку розташовані або в сільській місцевості або прибережні місця. Більшість біля села або міста, але якщо ви не працюєте в автомобілі або були змушені відмовитися від нього, вам потрібно перевірити, наскільки ви можете отримати о. Є місцевим громадським транспортом надійно і йому попрацювати на регулярні раз поруч з парком? Подивіться на парк, який відповідає вашим потребам з точки зору положення та розміру. Більшість, як правило, добре продуманий, часто розвивається зі старих стоянок для караванів і обслуговувати користувачів відставку, але деякі парки візьмуть сім’ї теж.

Переконайтеся, що сайт ліцензію парку ви хочете піти на є дійсним, і, що парк для цілорічного проживання. Чи парк, щоб домашні тварини і якщо так, то це означає тільки собак або кішок? При наявності таких, ти дозволила розмістити збірних гараж блок? Більшість будинків парк буде мати сад з невеликою сарай буде дозволено, але не перевірити.

Більшість парків представлені невеликими громадами, в яких жителі видивляються один одного. Ці, як правило, на приватних маєтків, які безпечно скоротити ризик крадіжки зі зломом. При виборі парк це завжди гарна ідея, щоб поговорити з деякими з жителів. Як довго вони були там? Що це таке, як безпека мудрим? Це взагалі тихо? Не забувайте, коли ви купуєте парк додому, у вас є будинок, але оператор парку належить земля, на це і у вас буде платити орендну плату, щоб покрити утримання парку.

Після того як ви зробили свій вибір парку, пам’ятайте будинку парк так само, як будинки з цегли та бетону. Всі послуги мережі необхідне підключення і ви все одно повинні залишатися в безпеці і бути застраховані. При організації парку Головна Страхування забудьте повідомити ваш будинок парку страховику повну вартість вашого будинку парк і все, що ви від значення, що міститься в ньому. Будучи недостатньо застрахованих може принести страждання і не заощадити гроші в довгостроковій перспективі.

Зробіть свою домашню роботу і слідувати цим простим правилам, і ви повинні мати багато щасливих років у будинку, це і зручно і приємно володіти. Для всіх ваших потреб парку страхування житла, чому б не отримати на сайті Головна страхування парк цитата з Щит Всього страхування на сьогоднішній день?