Керівництво для початківців купівлі вживаного туристичному трейлері

Покупка уживаного Tourer може запропонувати велике введення в караванінга і, ймовірно, один з кращих святкових вибори, які можна купити за гроші! Важливо, щоб одягнути себе з основним розумінням того, що потрібно шукати. Для того, щоб рішення про купівлю легше, ми підготували цю важливу надання консультаційних послуг гіда на обох, що купити і як знайти великий караван страхування значення при роботі з обмеженим бюджетом.

Останні 12 місяців спостерігається зростання продажів і караван використовуваних одиниць зокрема. Багато економних покупців перегляду туристичному трейлері як економічно ефективний спосіб зробити більшу частину своїх грошових коштів. Попит хоч і негативно позначається на кількість використовуваних караванів залишили на дилерських АЗС, з вперше покупці стикаються збідненим використовувати запаси.

Якщо ви не на 100% продані на караванінга спосіб життя або не може використовувати караван у повному переваги, піти на хороший, останні використовували моделі. Новий відмінний – але за ті ж гроші уживаного караван може мати кілька ретро встановлені додаткові послуги, які можуть заощадити сотні.

Запам’ятати гастролей караванів може тривати роками з деякими старовинними 15-річна каравани ще командує ціною £ 3500 +. Купівля старше Tourer може знизити вартість, але і підвищує ймовірність того, що він може зажадати роботи. Переконайтеся в тому, щоб перевірити, що караван Проте є деякі історія сервісу? Каравани можуть виникнути проблеми, такі як вологий і розшарування сторін. Чи пошкодження обробки або тріснуті вікна? Переконайтеся, що бічні панелі не рухатися! Якщо вони йдуть! Опуклі сторони може означати основних неприємностей.

Є деякі великі старше Tourers для продажу, які були добре обслуговується і піклуються. Вони не можуть мати останню сучасну побутову техніку і виглядають трохи датованими, але подивіться уважно, і ви могли йти з Tourer, який стоїть ціна відпустку тижні за кордоном.

З макетами це особистий вибір. Виправлена ​​конструкції ліжка були в моді з 2002 року. Два причали з кінця туалети і раніше популярна. Multi-причалів продають також особливості подвійних їдальня макет, з центральною кухні і туалету протилежне. Завжди затребуваними є шість моделей причалу з фіксованою нари.

Твін каравани міст може бути більш стабільним для буксирування, але не так легко маневрувати на важкий крок як менший, один міст, караван. Бюджет на мотор-двигун, щоб зробити завдання простіше, особливо, якщо ви соло Караванник. Якщо ви після імпортної зробити, перевірити запасні частини і раніше легко отримати, і що ваш караван страхова компанія, фактично, страхуєте його!

Світ дилера події можуть стати складними. В кінці 90-х років виробники запропонували свої дилери стандартний караван діапазону, який може бути встановлений за допомогою доповнень, а також враховуючи його власне ім’я. Ці моделі зазвичай прийшла з кращою якістю оббивки, додаткові послуги, такі як тривога, важка стабілізує кутку боргу та додаткові шафки над стандартним модельним рядом. Вони коштують дорожче, але може бути, варто, вишукуючи за додаткового комплекту.

Якщо ви не в положенні, коли у вас є дуже досвідчені Караванник, щоб допомогти вам, а потім попрямувати в найближчий дилерський. Дилер буде переконатися, що ваш караван обслуговується, є безпечною у використанні, має правильний рік моделі і, найголовніше, не були вкрадені!

Як тільки ви купили вашу Tourer, не забувайте Караван страхування перед вами голову покинути! Пошук низької вартості караван страхування онлайн простіше, ніж ви думаєте, і це є хорошою практикою Порівняння цін для поточного страховика караван, щоб переконатися, що ви не платите за шанси. Насолоджуйтесь караван і використовувати його, він нікуди не годиться сидячи на диск!