Кентуккі медичного страхування Керівництво Покупця

Кентуккі медичного страхування, передбачених Кентуккі Департаменту страхування, допомагає в регулюванні різних видів страхування, які продаються жителі цього східного штату США. При цьому береться до уваги політику, медичне страхування. Для кращого ціни медичного страхування, ви можете підійти до Департаменту страхування, щоб допомогти вам з агентом або страховою компанією, яка має ліцензію від держави. Після отримання страхового Кентуккі здоров’я за вашим вибором, ви можете увійти в контакт з номерами для надання Вам контактні дані.

Департамент страхування допомагає вам з дозволу претензій і суперечок, які можуть виникнути з вашим страховиком. Міністерство праці може допомогти вам отримати Кентуккі медичну страховку через свою роботу. Якщо Ви працюєте, ваш план регулюється EBSA або Виплати працівникам Security Administration (регулюється Міністерством праці), які уповноважені зробити, а також забезпечити дотримання законодавства, повинні супроводжуватися вашим роботодавцем в той час як вони пропонують медичне страхування співробітників. Як правило, це не під силу вашому роботодавцю виділити конкретного співробітника, щоб усунути їх від плану медичного страхування, оскільки вони мають хвороба, яка є дорогим собі дозволити.

При наявності більше 20 співробітників у вашому офісі, ви маєте право на продовження покриття COBRA той час як ви йти з роботи. Відповідно до норм EBSA, співробітник повинен мати право на належну правову отримання медичного страхування в штаті Кентуккі. Ви можете є сумніви з приводу тієї практики, вашим роботодавцем у проведенні або при виконанні вашої зайнятості на основі охоплення. Це може брати до уваги обіцянку або можливість бути запропоновані COBRA продовження охоплення, але не пропонувати. Якщо така ситуація виникне, то ви повинні увійти в контакт з вашим регіональним або місцевим офісом EBSA.

як купити окремі політики в Кентуккі?

Коли мова заходить про покупку окремі політики в Кентуккі, пам’ятайте, що страховики мають право відхилити заявку, вказаною вами, залежно від стану вашого здоров’я. Тим не менш, є певні параметри, які дозволяють претендувати на отримання покриття страховки для отримання права при передачі даних медичного страхування та звітності в Законі, HIPAA. Деякі такі випадки є наступними:

Ви повинні були, як мінімум, 18 місяців регулярного похвально охоплення, в останній день перебуває під групою плану

Ви повинні вичерпати всі види COBRA безперервне покриття, яке було зроблено доступним для вас

Як людина, яка має право на HIPAA, у вас є всі права на придбання план медичного страхування, через доступ Кентуккі. У разі, якщо є сумніви з приводу того, якщо ви маєте право на HIPAA, перевірте і підтвердіть Департаменту страхування або ваш страховий агент. У випадку якщо ви не в змозі придбати окремі медичного страхування, ви можете підійти до Кентуккі доступу, яка пропонує охоплення людей з уже існуючими захворюваннями. Все, що вам потрібно зробити, це право на їх програмах права.