Каса – душевний спокій по маленькій ціною

Вчора ввечері я дивився, звичайно, одна з моїх улюблених “soapies” по телевізору і сюжет-то вроде цього: Один з персонажів, які, як вважають, поганого хлопця (або в даному випадку погано-жінка) в історії також є власником однієї з властивостей, де кількість символів, залишитися, і де 2 виходи (кафе та бутік) і жменька офіси втекти. Давайте називати жінку Джейн протягом усього цього пояснення. Магазини та офіси розташовані на першому поверсі, з будинками на самому верху. Коли одна людина (назвемо його Джеком) йшов вгору по сходах, двоє хлопців доставки проведенні столу дійшли йшов. Коли Джек спробував звільнити місце для столу, поручні сходів раптом підкосилися, і він впав на підлогу з великий удар, зламавши руку в цьому процесі.

Джек фотограф, і з його боку в гіпсі він зараз не в змозі працювати і заробляти собі на життя. Природно, як і більшість історій, Джек подав до суду на Джейн, її відповідальності страхове покриття і виплачує всі живуть довго і щасливо. Ну, майже! Єдина проблема в тому, що для того, щоб заощадити гроші, Джейн скасувала свою страхування відповідальності з кінцевим результатом, що вона тепер особисту відповідальність за значну суму грошей!

Це був, без сумніву річ вкрай недбало ставляться до Джейн, щоб зробити! З точки зору будівель, робочих місць та інших громадських місцях, страхування є дуже важливим! Кафе і бутик буде мати потребу в захисті у випадку інцидентів, нещасних випадків, крадіжки або пожежі. Офіс страхової забезпечив би зміст у різних робочих місць у той час як персональну страховку відповідальності могло б врятувати нашу Джейн багато грошей!

, Вважаючи, що вам не потрібно, так як офіс страхової у вас невелика компанія в охороняється район є масивна помилки судження. Довіряючи, що ніхто не може отримати травму в вашому будинку так само недбало! Ви водите автомобіль без страхування автотранспортних засобів так ви вважаєте, що ніколи не буде брати участь в аварію? Чому ж люди сьогодні приймати такі ризики в громадських місцях, таких як магазини і офіси?

Кожен бізнес зобов’язані піклуватися про своїх клієнтів, постачальників, дистриб’юторів і всіх інших, хто відвідує своїх приміщеннях. Коли справа доходить до важкої аварії, суди, не вагаючись, закрити будь-яку недбалість фірм.

З точки зору соціального страхування або офісу, ви повинні переконатися, що ви належним чином охоплені для всіх ситуацій. Багато претензій будуть покриватися зі свого страхування відповідальності, однак, якщо ви організація, що надає консультації і консалтингові послуги, які ви, можливо, також повинні дивитися на виймаючи страхування професійної відповідальності, тому що не всі претензії по суті травми або нещасного випадку пов’язані між собою.

Ви повинні бути впевнені в тому, яку страховий захист вашої корпорації або будівлі потребували б у ньому цілком може бути гарною ідеєю, щоб подзвонити в допомогу від агента, які спеціалізуються на цих видах страхування.

Переконайтесь, що ваше будівля, організація та офісу страхування знаходиться в актуальному стані – інакше ви можете закінчити тим, що втрачали майже все, що важливо для вас!