Каса для компаній будь-якого масштабу

Коли ми розглядаємо страхування ми схильні думати про нього, як індивідуальних вимог і пов’язати його з собою, що ми набуваємо автомобіль, будинок, змісту, здоров’я і життя покрив, але ми часто забуваємо про офісної страхування. Цей вид захисту, також відомий як страхової компанії, є настільки ж важливим, як і будь-який інший вид покриття. Ми витрачаємо майже всі наші денні на роботі, і чи перебуваємо ми власники бізнесу або персоналу, який ми, тим не менш, як правило, не насправді розглянути необхідність цієї форми покриття.

Офіс страхової варіюється в багатьох аспектах від вищезазначених персоналізовані види страхування, які ми звикли в окремих повсякденному житті. Одна з областей, де є перекриття, тим не менш, ставлення до будівництва. Якщо будівля є домом або ділового будівлі, всі будівлі покриті таким же чином, незалежно від їх використання. Будь-яка структура може в кінцевому підсумку підлягають пожежі та пошкодження водою, а також осідання грунту і повинні бути застраховані на можливі випадки такого роду. Додаткової секції, де є перекриття зміст страхування. Зміст компанія, як і речі в будинку, повинні бути застраховані від злому і пошкодження, але де приватні будинки цінностей може бути меблі та побутова техніка, наприклад, утримання робочого місця може бути щось з акції, до обладнання техніки і плюс звичайне офісне обладнання та гаджети.

Що стосується масштабів офісу страхової йде, єдина відмінність між великими і скромні бізнесу є кількість обладнання. Великий організації, де існує більш висока персоналу доповненням, очевидно, буде мати набагато більше електронного устаткування і лазерних принтерів і, швидше за все, більше, ніж одиночні факс, ксерокс і сканер, що менший офіс могли б мати. Крім того, є предмети, які співробітники можуть використовувати як мобільні телефони компанії, які повинні бути охоплені. Ці портативні елементи можуть легко заблукати або бути вкрадений так що повинно бути страхування для всіх з них. У разі, якщо організація має свій автопарк, які використовуються для компанії функції тільки тоді вони також повинні бути охоплені. Співробітники «приватної власності та їх власні транспортні засоби, які вони використовують, щоб їздити на роботу, як правило, піклуються через свою особисту політику, але компанія вважається відповідальності за травми і вмирає від персоналу, що працює на роботі, і потрібно буде вийняти покриття призначений для співробітників. Крім того бізнес відповідальність за те, що відбувається з членами Генерального населення, які відвідують в його двері і часто є умова в план страхування, що відносяться до цього. Членом широкої громадськості може бути будь-який, хто не працівника від клієнтів для гостей і навіть родичів.

Кожен раз, коли людина думає про страхування офісу тенденція полягає в можливості забути про домашніх офісів або включити відповідні обладнанню домашнього бізнесу в приватному будинку господар будинку компанії і зміст політики. Сказавши, що деякі страхові фірми, що спеціалізуються на страхуванні для офісів також пропонують дрібним плани спеціально для домашніх бізнесів. Незалежно від розміру та чисельності персоналу вона може похвалитися, корпорації повинні бути покриті страхової постачальників, які спеціалізуються на страхуванні офісу.