Карла Маркса перемагає медичного страхування капіталістичної

Я здаюся. Хто-небудь, будь ласка, взяти мене в полон?

Я працював у бізнесі медичного страхування протягом двадцяти трьох років. Щоб усім, хто слухав я захваті від щорічних відрахувань, відвідування офісу доплати, і рутинних гінекологічних оглядів. Просте згадка про марнотратний-максимуми сльози на моїх очах. Я гордо стояв проти орд, які були вимагали державна медицина і заявив, що наша система охорони здоров’я була кращою в світі.

Я вважав, що якщо у вас медичного страхування в цій країні, ви мали доступ до найкращим медичним обслуговуванням. Ми ведемо весь світ у розробці нових методів лікування і технологій, саме тому, що ми не були соціалізовані медицини і готові платити за новаторські відкриття. Ботокс був винайдений в США, як це було в імплантат силіконовими грудьми, а найпоширеніший тип ліпосакції, щоб назвати тільки деякі з найбільш важливих відкриттів. Я питаю вас, де б половина голлівудських актрис бути сьогодні без старого доброго американського охорони здоров’я?

Але, на жаль, все це марно, тому що я кидаю боротьбу.

У чому ж причини колом? Відповідь втому. Ця маленька війна медичного страхування триває вже протягом двадцяти років. Я знаю, Англії та Франції була війна їх Столітньої, і ми не зовсім у своїй лізі, але принаймні у них були ті дрібниці, називається “перемоги” і “поразки”. Що ж ми маємо? Один страхітливої ​​сутичці, яка ніколи не закінчується. Протягом двох десятиліть спостерігається безперервне політичне позерство і законодавчої сутички. Нічого не змінилося. П’ятнадцять років тому був епік Hilliarycare. Нічого не змінилося. Зовсім недавно ми розв’язали секретна зброя, яка б рішуче закінчити війну медичного страхування назавжди: Арнольд Swartzenegger. Нічого не змінилося.

Він обіцяв, щоб бити керівників до кожної людини і сім’ї в Каліфорнії не було доступного медичного страхування. Замість того, щоб найбільш позитивний ефект бюрократа по всій землі спустився як людина баварської дівчатка в ледерхозен.

Це був останній удар. Я закінчив. У словах, що знаменитий боксер минулих хто отримував його прикладом ногами, я кажу “ні Mas”.

На сьогоднішній день я відмовляюся від мого минулого приналежності й проголосити мою вірність новому господареві: державна медицина. На знак моєї щирості я буду виконувати наступні справи: Я буду вішати картину Ненсі Пелосі в моєму кабінеті, я покладе вінок на могилу Карла Маркса, я буду рухатися в Массачусетс, і я буду слухати Вуді Гатрі музику протягом 30 днів.

Я не дбаю про десятки тисяч життів, які були врятовані, тому що ми чинили опір начинка чарівність державна медицина. Я хочу миру. Я хочу блаженне душевне Brit хто, коли запитав, скільки він платить за медичне страхування, невинно проголошує «Ми нічого не платять, це безкоштовно!” Мене не хвилює, якщо ви піднімаєте мої податки настільки високі, він робить Теда Кеннеді хихикають, як п’яні дебютантки. Я просто хочу сказати, у мене є “вільні” медичного страхування.

Крім того, всі завжди говорить, що ми американці знають, як стояти в черзі. Це означає, що державна медицина ідеально підходить для нас. Просто показати нам, де лінія для операції шунтування серця, і ми будемо стояти там навіки. Ми покажемо ті смайлик стикаються, ввічливі канадці, які завжди стрибає з їх соціалізовані хірургії лінії і спускався тут для своїх операцій.

Я мріяв про той день, коли боротьба закінчилася, і я можу дивитися мої кубинських товаришів в очі і гордо піднімаю соціалізовані медичну карту і сказати: “Дивіться! Ти не єдиний, у кого є паршива охорони здоров’я. У нас вона теж кожен прокляті одним з нас! “