Канари HSBC дозволено розпочати компанію зі страхування життя

Canara HSBC Східний банк торгівлі Страхування життя Co Ltd отримала дозвіл від Страхової регулювання та розвитку на ведення бізнесу зі страхування життя в Індії.

Нова компанія, спільне підприємство Canara Bank, HSBC страхування (Азіатсько-Тихоокеанський регіон) Holdings Limited і Східний банк торгівлі, має початкову капіталізацію Rs325 рупій, HSBC має Rs127 рупій, він був випущений в заяві. Компанія є спільним підприємством між державними Canara банк, Східний банк Торгово-HSBC страхування (Азіатсько-Тихоокеанський регіон) Холдінгс Лтд

“Поряд з дозволу регулюючих органів, проектна команда була створена в Гургаоне побудувати значні операційні та підтримки продажів можливостей, які будуть необхідні для обслуговування величезного досяжності розподілу акціонерам”, сказав MBN Рао, CMD Canara з банку і голова Нове страхування СП.

” За підтримки Canara Bank і східного комерційного банку та страхової експертизи HSBC, ми домоглися значного прогресу в тому, щоб компанія готова до роботи. Всі три акціонера прагнемо до того, що нова компанія працює на світовому рівні і є конкурентоспроможною на швидко зростаючому ринку страхування Індії,” додав Девід L Фрід, голова і головний виконавчий директор HSBC страхування (Азіатсько-Тихоокеанський регіон) Holdings Limited .

” Наші клієнти і співробітники вже надзвичайно радий майбутньому запуску і ми робимо кроки, щоб збільшити штатний розклад і підтримку. Ми очікуємо побачити значне збільшення виробництва після запуску компанії,” сказав Алок K Мішра, голова та керуючий директор Східний банк торгівлі.

Canara Bank належить 51-процентний пакет акцій в СП по страхуванню життя, з ОВС проведення 23 відсотків, а HSBC проведення залишилися 26 відсотків акцій.

Всі акціонери глибоко віддані індійському ринку страхування життя і будемо раді отримати свідоцтво про реєстрацію.

Canara банк заробив чистий прибуток у розмірі рупій. 1565 рупій за рік, що закінчився 31 березня 2008 року, що є найвищим в історії банку, стверджує пан Рао. Звільнення підсумками року на прес-конференції тут у суботу пан Рао заявив, що операційний прибуток за рік склав рупій. 2959 рупій, у той час як чистий прибуток за четвертий квартал склав Rs. 464 рупій.

Викладаючи зростання бізнесу в минулому фінансовому, пан Рао сказав основних вкладів Банку, включаючи роздрібну та поточні та ощадні рахунки (CASA) родовища, записаний на 25 відсотків. Банк також додаткових депозитів CASA рупій. 3640 рупій. Отже, відношення депозитів CASA сукупності внутрішніх депозитів покращилася на 40 базисних пунктів до 32,39 станом на 31 березня 2008 року.

Рішення, щоб пролити пільгові ставки на депозити близько 24 відсотків мали вплив на сукупні депозити, які виросли на Rs. 11 691 крор рупій. 1,54,072 рупій. Суми виплачених авансів банк перейшов на Rs. 8732 рупій і перетнув рупій. 1 рупій рупій знак в РТС. 1,07,238 рупій.

Глобального бізнесу банку досяг рупій. 2,61,310 рупій і кредитні відносини банку покращилася до 69,6 відсотка.

Г-н Рао сказав аванси у пріоритетні сектори зросли на Rs. 5359 крор рупій. 43203 рупій, що становить 44 відсотки від скоригованого чистого банку кредитний банк, який знаходиться значно вище 40 відсотків норми.

Г-н Рао заявив, що банк був націлений глобальний бізнес рупій. 3 рупій рупій з метою заручитися родовищ рупій. 1,75,000 рупій і аванси рупій. 1,25,000 рупій.

За його словами, страхові спільне підприємство з Гонконгом Шанхайської банківської корпорації (HSBC) почне операції в 2008-09 рр..