Каліфорнії уряд визнає важливість стоматологічне страхування

Medi-Cal програмою, яка забезпечує медичне страхування для кваліфікації жителів Каліфорнії – в цьому місяці оголосив, що він буде відновити зубний переваги охоплення своїх бенефіціарів, які втратили їх висвітлення в результаті скорочення державного бюджету в 2009 році. З відновленими переваги, більш каліфорнійці зможуть отримувати важливі стоматологічне страхування за тим, щоб вони залишалися без за частину минулого року. Medi-Cal, програма пропонується через Мережу Здоров’я Каліфорнії.

Багато планів медичного страхування забезпечують додатковий зубної переваги для своїх абонентів плану. Додатковий зубної переваги медичного страхування приходять з додатковою абонентської плати. Абоненти медичного страхування не потрібно для зарахування в стоматологічній варіант страхового захисту здоров’я навіть тоді, коли вони надходять в план медичного страхування. Тим не менш, споживачі повинні знати, що стоматологічні послуги і продукти не покриваються стандартним планів медичного страхування, якщо абоненти не вибирають стоматологічне обслуговування.

“Дентал переваги настільки ж необхідні, як медичні переваги”, сказав Роберт Shechet, DDS, директор стоматологічної програми для Health Net Каліфорнії. “Дослідження показали, що незадовільний здоров’я порожнини рота може привести до інфарктів, інсультів, передчасних або низькою вагою поставок, ускладнень діабету та інших серйозних захворювань. Завдяки цій пропозиції, Health Net допомагає Medi-Cal бенефіціарів бути здоровим”.

Medi-Cal програми через Health Net надає комплексні медичні пільги до майже 450 000 бенефіціарів в окрузі Лос-Анджелес. Health Net Каліфорнії надає Medi-Cal покриття в 10 округах по всій Каліфорнії, досягнувши більш 700000 фізичних осіб. На додаток до Medi-Cal охоплення, який забезпечує Health Net, вона також забезпечує покриття Здоров’я Сім’ї близько 150 000 споживачів в 35 округах по всій Каліфорнії.

Що стосується конкретно стосується стоматологічної страховки, Health Net надає стоматологічну медичну страховку до 50000 Medi-Cal учасників у Сакраменто та Лос-Анджелесі і на додаткові 90000 бенефіціарами програми Здоров’я Сім’ї.

Health Net вже наданні замінити стоматологічне обслуговування для Medi-Cal бенефіціарів, які втратили освітлення в 2009 скорочень. “Health Net прагне допомогти каліфорнійців бути здоровим”, сказав Дейв Meadows, Health Net віце-президента Каліфорнії державних програм охорони здоров’я. “Ми вважаємо, що ми є єдиним плані здоров’я в Каліфорнії розширення стоматологічних вигоди для дорослих бенефіціарів, а також надання заміною зубної переваги дорослим у Medi-Cal програму до звичайної або подібні пільги не будуть відновлені ще один спосіб, ми працюємо, щоб зберегти медичну Каліфорнії та стоматологічних захисту. ”

“Постійний доступ до стоматологічної допомоги має вирішальне значення для Medi-Cal бенефіціарів, а тим більше для людей з обмеженими можливостями та інших складних захворювань”, сказав Ірма Resendez, засновник і президент Familia Unida, некомерційна організація, яка обслуговує тисячі людей і сім’ям, що постраждали від розсіяного склерозу та інших умов в Південній Каліфорнії. “Занадто часто ми бачимо людей, яких стоматологічні умови погіршуються, а пізніше став медичні проблеми, тому що вони не мають покриття для стоматологічної допомоги і не може дозволити собі відвідувати стоматолога.”

Каліфорнія споживачів медичного страхування повинні взяти час, щоб переглянути свої плани медичного страхування, щоб гарантувати, що вони мають стоматологічне обслуговування. Якщо вони не просив спеціально додаткового стоматологічного користь охоплення, Каліфорнії медичного страхування членів план не може насправді бути охоплені.

Крім того, споживачі повинні бути інформовані про важливість перегляду їх планів медичного страхування, щороку для забезпечення того, вони мають право медичного страхування для своїх конкретних потреб. У деяких випадках, коли стоматологічне страхування охорона здоров’я занадто дорого для бюджету споживача, індивідуальний можете вивчити варіанти здоров’я ощадний рахунок. З урахуванням опції заощадження здоров’я, споживач зможе отримати більше доступного медичного страхування, а також податком ощадний рахунок, який може допомогти їм заощадити тисячі доларів на рік.

Споживачі повинні говорити зі страховим агентом здоров’я досвід для того, щоб переконатися, що вони отримують точну і повну інформацію про свою медичної страховки і стоматологічного варіантів плану страхування. Агентів медичного страхування буде дізнатися про споживачів конкретного способу життя та бюджетних потреб, а потім знайти найбільш підходящий планів медичного страхування для тих потреб, з тим, що споживачі отримують медичні та стоматологічні плани страхування, який буде дійсно задоволення їхніх конкретних потреб.