Каліфорнії страхування відповідальності підрядника

Це, AOS важко бути незастрахованих в ці дні. Там, AOS небезпека ховається навколо, чекаючи слушного моменту, щоб накинутися на вас. І будучи підрядником, завжди хочеться, щоб охопити всі ваші бази. Ви Дону, АОТ хочуть мати ніяких сюрпризів по шляху. Це, AOS, чому це, AOS доцільно, щоб отримати страховку, щоб захистити вас від будь-яких ризиків, які можуть виникати.

Крім того, в штаті Каліфорнія вимагає, щоб всі підрядники мати страховку, щоб вони могли захистити себе, а також своїх співробітників, щоб будь-які непередбачені ризики в майбутньому. Таким чином, отримання Каліфорнії страхування відповідальності підрядника це не просто розкіш, яка буде матися, а необхідність, щоб ви могли вести бізнес, не турбуючись майбутнє.

За страхується, ви передаєте справедливо ризик втрат, від вашої компанії в іншу, в обмін на премію. Ви платите гарантовану невелику суму грошей, щоб запобігти потенційно великий і порушуючи втрати, які можуть привести до вашого власне банкрутство. Простіше кажучи, за рахунок інвестицій в політику управління ризиками, ви ухилитися від ризику руйнівних втрат.

Тепер починається найскладніша частина, ви повинні вирішити, кращі страхові компанії, які можуть дати вам найкраще Каліфорнії підрядника поліс страхування відповідальності. Є багато страхових компаній там, але ви повинні визначити, які з них можуть дати вам більше охоплення.

По-перше, ви повинні досліджувати на різних страхових компаній. Перевірте, якщо вони достовірні, перевірте їх кредитних рейтингів і їх страхування табелі. Як правило, вони завжди дають цитуючи страхової премії, а потім порівняти премії, пропонованих для Вас з іншими страховими компаніями. Виберіть кращу пропозицію, яке дає максимальну віддачу від страхового поліса.

Після того як ви вирішили, якою страховою компанією, щоб йти, читати дрібний шрифт політики, пропонованих для Вас. Перед тим як підписати і зробити перший внесок, розуміти першим охоплення страхового поліса. Знати загальну відповідальність вашої політики, працівникам компенсацію (у разі будь-якої аварії), авто страхування та зв’язку.

Як правило, всі політики Підрядник страхування захистить вас від загальних ризиків, присутніх в будь-яких будівельних проектів. Приклад цих типових ризиків затримки в оплаті праці, нещасних випадків на виробництві, або відстає від вимог часу.

Тим не менш, я вважаю, що ви просите більше охоплення на деякі області, які також ризики лежачи. Як правило, завжди намагаються включити в Каліфорнії підрядника поліс страхування відповідальності цих двох: страхування від дефектної продукції і страхування захищає вас від будь-яких судових розглядів. Крім того, що необхідно, ці два пункти мають вирішальне значення для вашої компанії, AOS майбутньому. Уявіть, якщо б ви встановили несправність проводки на дому, або мимоволі використовував неякісні матеріали корпусу, а потім аварія сталася через проводки або стіни обвалилися в таких випадках, це підрядник, який несе відповідальність за шкоду. Таким чином, будь довгострокового планування терміну страхування може захистити підрядника від цих сценаріїв.

Крім дефектної пунктом продукт, ви повинні також звернути пильну увагу на Чи ви застраховані від майбутніх судових витрат. На жаль, судові витрати дуже дорого і може зруйнувати будь-якої компанії, яка не готова для нього в довгостроковій перспективі. Отже, було б розумно для вас, щоб застрахувати себе від цих витрат шляхом захисту вашого фінансового майбутнього.