Каліфорнії групового медичного страхування, як зробити групи план медичного страхування більш доступною

З важкі часи сьогоднішнього і збільшення витрат Каліфорнії медичного страхування, більшість компаній починають розуміти, творчі шляхи на зниженні вниз вартість медичних пільг. Оскільки вартість охорони здоров’я продовжує рости, необхідність економити на Каліфорнії медичного страхування групи також збільшилася. Хоча медичні працівники повинні як і раніше бути одним з пріоритетів вашої компанії по відношенню до працівників, у вас є кілька варіантів на вибір, щоб зробити більш доступним премій. Ось сім порад, які можуть виявитися корисними.

1. Магазин приблизно за кращі угоди Каліфорнії групи медичного страхування. Ви можете заощадити багато грошей, якщо ви зробити ретельне дослідження, перш ніж зупинитися з конкретним планом здоров’я. Ваша страхова компанія повинна бути в змозі запропонувати Вам допомогу у виборі з різних планів охорони здоров’я та звуження на плані, який найкращим чином відповідає вашим потребам.

2.

Проконсультуйтеся з вашими співробітниками. Ваша головна мета повинна полягати в наданні вашого співробітника з ідеальним планом охорони здоров’я можливо, не витрачаючи зайве. Кращий компроміс буде вивезти додаткове освітлення якій ваші працівники, швидше за все, не потрібно. Постарайтеся з’ясувати, що ваші співробітники особливо потребують від їх Каліфорнії медичного страхування і вибрати план, який може виконати більшість з них і в той же час, компанія відповідає вашим бюджетом.

3. Перейти на HSA право Каліфорнії план групи здоров’я. Здоров’я ощадні рахунки або HSA дозволяє власникам бізнесу та працівників, щоб зробити неоподатковуваних внесків. Ці вклади неоподатковуваних, і ваші співробітники можуть отримати вигоду з них, як вони зможуть використовувати гроші HSA для їх страхової премії або медичні потреби, не через податків.

4. Робота зі страховою компанією, яка замкнена в курс. Багато провайдерів здоров’я Каліфорнії страхування змушені підвищувати свої премії щороку протягом тієї чи іншої причини. Є й інші, які можуть запропонувати вам в фіксованою швидкістю для вашої групи політики в галузі охорони здоров’я. Страхової компанії з заблокованими в тарифах повинна бути ідеальною.

Тим не менш, це не повинно бути вашою єдиною основою для визначення, який провайдер довірити свій Каліфорнії групового медичного страхування с. Переконайтеся, що ви розглянути інші фактори, такі як франшиза, покриття мережі, страхових внесків, і так далі, які є настільки ж важливими.

5. Поділіться премій. Якщо ви не можете дозволити собі взяти на себе всі витрати на премії для Каліфорнії ваших співробітників групи план медичного страхування, попросіть їх поділитися частиною. Це характерно для малого бізнесу, щоб попросити своїх співробітників, щоб поділитися частиною своїх щомісячних премій. Консультуватися з ними перше і оцінити, наскільки вони можуть собі дозволити, з вдумливого розгляду. Переконайтеся, що ви не дозволяєте їм платять більше, ніж якби вони належали іншій компанії.

6. Перейти на гнучкому плані здоров’я. Багато компаній медичного страхування Каліфорнії в даний час забезпечують гнучкі плани групи здоров’я. Це дозволяє вашим співробітникам, щоб налаштувати їх рівень страхового покриття, яка точно відповідає їх потребам. Це не тільки вигідно для них, але він також може запропонувати вам значну суму економії на страхових внесках.